Moskokecares
Lozonjar
I Gezueshem

Ti dashuron jeten e lire dhe spontane. Dhe rrek ti gezohesh asaj ne teresi, ne perputhje me moton : " Ti jeton vetem njeher".

Je shume kurioz dhe i hapur per cdo gje te re; ja del mire me ndryshimet. Asgje nuk eshte me e keqe per ty kur ti ndihesh i ndrydhur. Ti perpiqesh ta perjetosh ambjentin tend sikur je te jete i ndryshueshem dhe gjithmon i prere per supriza.