Batuta Filmash Shqiptare

Batuta Filma Shqiptare Akullore.Com

Posto nje fraze

Postuar me: November 13, 2015 1:11 pm
Email

muti

e shikoni tre trendafilat e eves

Postuar me: May 28, 2014 11:04 pm

Jenna

Pse mo kaq kurnace eshte ajo mami jot ? Jo teta jo, mami Taulantit eshte pianiste. (Taulanti kerkon nje moter)

Qyteti: tirane - Postuar me: March 13, 2013 3:21 pm
Email

linda

Zana,Zana vajza capkene

Qyteti: tirane - Postuar me: March 13, 2013 3:20 pm
Email

linda

Ti je hequr Bardhi....

Qyteti: Durres - Postuar me: August 3, 2012 10:12 pm
Email

gjergji

Cfar ke Miri, cfare do?
nje m.t te madh, kete dua!
Uiiii po kjo c'qe me gojen plot qe pa gdhire!

filmi 'BALLKAN BAZAR'

Qyteti: tr - Postuar me: June 2, 2012 2:03 am
Email

kh

Cuk !!! po tpres...(Kopi)-Cuk bej nje levizje kot qe te zihesh mat.Shahisti Ilo Pinci- kujdes ktu je mat,por kte rradh po te fal sepse dhe ti je mjeshter...marangoz mjeshter hahahah

Qyteti: preshev - Postuar me: January 14, 2012 6:52 pm
Email

mirlinda

pse biondina kur te bin me fjet i mer ni got me uje ni got pa uj (se her i pihet her si piet ) heheh

Qyteti: viti - Postuar me: November 11, 2011 1:19 pm
Email

fatlir

Qyteti: berat - Postuar me: August 19, 2011 10:41 pm
Email

klodi

hajde borgjezi hajde kjo paska me shume vegla se mitrolozi sherifit (radiostacioni)

Qyteti: Tirana - Postuar me: August 1, 2011 7:02 pm
Email

ronaldi

Po me uren cpaten more xhanen.

Top 10:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10

Faqe 1 nga 20   Tjeter »   

[ Login Staf ]

Akullore.Com