Batuta Filmash Shqiptare

Batuta Filma Shqiptare Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: tetov - Postuar me: February 1, 2011 8:38 am
Email

rufije

mere armen e armikut mere thiken e xhelikut prano te hish ne var por mos pran tmos trathar

Qyteti: fier - Postuar me: December 1, 2010 9:57 am

eli

do ta kerkojme vloren,si cifuti ne mes te shkretetires do bredhim dhe prap s'do ta gjejme....

Qyteti: elbasan - Postuar me: October 8, 2010 6:49 pm
Email

geraldo

alo alo ded aty je apo ke hipur ne shtyll..????aloo alooooooo zanaaaaaa...ooooo mos me mbaroi oferta....

Qyteti: prizren - Postuar me: September 18, 2010 11:41 pm
Email

gimi-pz

Qe ta marr kujtim ne boten tjeter eja e me puth pak ne prapanic oo Sali Protopata

Qyteti: Korca - Postuar me: August 21, 2010 8:16 am
Email

Dritan

Qellove si kalama o mane...

Postuar me: July 19, 2010 10:58 am
Email

CD

Qyteti: preshev - Postuar me: July 6, 2010 10:18 pm
Email

edon

kur po kalon dikush pom mshelen syt si ne burg,spe di as kush osh a ti a dikush tjeter

Qyteti: tirane - Postuar me: July 6, 2010 1:58 am
Email

olsi

profesori:-pse ashtu ngulet gozhda more karafil? tili:-karafil je vet...

Qyteti: elbasan - Postuar me: July 5, 2010 10:23 am
Email

visi

me keta mend qe ke ti...nje dite do ta thyesh koken po do ta thyesh keq!(flutura ne kabinen time)

Qyteti: Ferizaj - Postuar me: June 27, 2010 6:31 pm
Email

Lumbardh

Kam aq shum gazra ne both sa qe do ta kandoja himnin kombetar

Top 10:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10

Faqe 3 nga 20   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]

Akullore.Com