Batuta Filmash Shqiptare

Batuta Filma Shqiptare Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: korce - Postuar me: February 8, 2010 2:32 pm
Email

NINO

pa shko mi sill nje cike ata frymerite ketu.......ore ti cmi ke keta maluketer ketu.......

Qyteti: tirane - Postuar me: February 5, 2010 5:13 pm
Email

ela

tete persona plus:
hiqmu po te them,hiqmu se me je qepur si dhelpra mbas boleve te dashit!!!!
..un me floren...ashtuuu de...duammmm...ashtuuuuu de...te....ashtu de...fejohemi!!!!....ashtu de..hahahhaahah
memi ku e ke mbesken memi???!!!
bojaxhi bojaxhi po i renka pompes per mbrekulli!!
.kaskat bluuuu,kaskat bluuuu...hahahahah
rrushko rushko,rushkooooo
po urdhoni ju ne jemi,lideri i familjes!!!hahhahah eeee filma te medhej,nuk behen me filma si kta ne ditet e sotme!!!

Qyteti: tr - Postuar me: February 5, 2010 11:11 am
Email

klajdi

yyyyppppppp Xhixhiiii

Qyteti: Gjakove - Postuar me: January 9, 2010 3:55 pm
Email

dili

Doktori i ri: shef doktor po cka ka pacienti
Doktori: i ka mbetur telefoni ne bark
Doktori i ri; a i ka mbet mobil apo fix.
Doktori jo fix bile me gjith kabin
Doktori i ri ; po si me gjith kabin po banderat
shef Doktori: po bile edhe kabllen e krejt maxhistrales prishtin-suharek
Doktori i ri poo si more a mundet te jet e vertet >?ahha

Qyteti: korce - Postuar me: January 9, 2010 8:31 am
Email

lepurushja

kjo e jona eshte e perveluara e shekullit ai tjt eshte i perveluari,.,a ste fshin mortja ty se bashku me ate alfredon tend.,

Qyteti: korce - Postuar me: January 9, 2010 8:13 am
Email

lepushushja

qamilo tkom fixim.,.muah.,.,hahahahaah

Qyteti: berat - Postuar me: January 4, 2010 9:20 am
Email

emiljano

po per teton eshte shtrig qe ha burra dhe per mua se paskam qene njere e martuar dhe qenkam ndare nga frika se mos e hanja Vani; degjo ketu ti uli nje cik ato nervat ti se qe e martuar e martuar ke qene ate mbaje ti

Qyteti: poshnje - Postuar me: January 1, 2010 12:34 pm
Email

sidorela

E maj mend si sot kur ika ne belgjike me not,ishim studente te rinj kur pushtuam ambasaden,dhe ata na pyeten "ORE PO ME UREN C'PATEN".CIAO.

Qyteti: poshnje - Postuar me: January 1, 2010 12:31 pm
Email

sidorela

Ah more jovan bregu cma more kalane nga nga brenda.hahahahahahahahaahhahah

Qyteti: cerrik - Postuar me: December 29, 2009 5:21 am
Email

cikito

cuk .... ti do me vdesesh mua...

2 here mat

Top 10:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10

Faqe 6 nga 20   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]

Akullore.Com