Batuta Filmash Shqiptare

Batuta Filma Shqiptare Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: kavaja - Postuar me: September 29, 2009 5:23 am
Email

sejbi

maj men si sot kur shkova ne belgjik me not

Qyteti: maliq - Postuar me: September 27, 2009 5:15 am
Email

enea

po ti me ke e pe me ate me xham apo me ate pa xham?

afrohu afrohu se spara degjoj mir nga veshet

sulua

Qyteti: Bathore - Postuar me: September 26, 2009 5:07 pm
Email

Ritani

Sulooo...sulooo...kthehu se e vrame...sulo...sulo kthehu mor te qifsha robt npidh...lere lere se doli bythqire..ahahahahaha

Qyteti: gjirokaster - Postuar me: September 24, 2009 11:00 pm
Email

dshi

al pacino:qe te njohesh nje njeri sa vlen,njih vleren e armiqeve te tije

Qyteti: Tirane - Postuar me: September 24, 2009 2:53 pm
Email

violeta

kur dashuron dhe i biri tetos Sander mafishja mos ngelte djale mbi kembe

Qyteti: KORCE - Postuar me: September 23, 2009 9:21 pm
Email

EART

BISHTI I QENIT SADO TE DREJTOHET,PRAP I SHTREMBER MBETET

Qyteti: vlore - Postuar me: September 20, 2009 6:33 am
Email

ujku2288

bishti i qenit sa do qe te drejtohet...prape bisht qeni ngelet....i shtrembert!!!

Qyteti: tirane - Postuar me: September 19, 2009 1:16 am
Email

dolfi

E hodhe dobicin ne ferre dhe erdhet ketu per tna ber budallacka turpin e bet ju moj grua e ndyre e tutje moj mute ...

Qyteti: tirane - Postuar me: September 1, 2009 8:31 am
Email

ola

KESHTU E KA JETA KUR HA BUKE ME FETA HAAHAHAHAH

Qyteti: peja - Postuar me: August 25, 2009 7:59 am
Email

petrit

shigjetat tone do tua mbulojne diellin...mir pra ne do te luftojme ne hije...
marre nga 300 best movie ever

Top 10:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10

Faqe 8 nga 20   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]

Akullore.Com