Batuta Filmash Shqiptare

Batuta Filma Shqiptare Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Bajram Curr - Postuar me: August 24, 2009 2:23 pm
Email

Bruna

Shoku yne Tili
hej shoko ikujt eshte ky autobusi i imi shoko po xhaxhi im ku eshte eshte turn i dyte shoko

Qyteti: tirana - Postuar me: May 13, 2009 7:01 pm
Email

maria

Si juduket filmi `high school musical`?Une mendoj se eshte i mahnitshem.tung

Postuar me: May 11, 2009 2:04 pm

ambra

eme ajo qe na solli ato pjatat e perdorura kur martove tet vella ua lere po dhe une kur martoi pilon ato pjata i cova

Postuar me: May 11, 2009 2:02 pm
Email

ambra

tomka hajde se do te na rahin......tmka dhe shoket e tij

jeta eshte aritmetike olimbi karnavalet e korces

Qyteti: prizren - Postuar me: May 7, 2009 11:40 am
Email

arta

do te jetoj po spot ma mir po vdes se mka rre babushi hihihihiihihihi te dua qummmmmmmmmmmmm ma haksh mutin

Qyteti: struge - Postuar me: May 5, 2009 8:05 pm
Email

arjeta

ah moj plake me je vyshkur me je bere si oshafke me je bere...

Qyteti: KURJAN - Postuar me: April 9, 2009 2:14 pm
Email

ermald

gjume qafira

Qyteti: tirane - Postuar me: April 3, 2009 9:03 pm
Email

hamit

kush e humbi te verteten qe ta gjesh ti?

Qyteti: vushtri - Postuar me: March 31, 2009 6:48 pm
Email

gjelbrimi

nese me do me thuaj te verteten nuk do ta jep un por ty e jap jeten

Qyteti: tirane - Postuar me: March 30, 2009 11:41 am
Email

enea

e ke ne terezi ti byrazer,i fut nje tralala ti.po une qe kam tere keto pune qe po me bluan koka???

Top 10:    1       2      3       4       5       6        7       8       9      10

Faqe 9 nga 20   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]

Akullore.Com