Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Macedonia - Postuar me: March 4, 2015 8:39 pm
Email

LoRa

Po te pres ketu ku me le
Kthehu dhe me duaj!

Qyteti: shkup - Postuar me: November 11, 2014 11:46 am
Email

suada

Dashuria eshte si nje lufte lehte per ta filluar veshtire per ta mbaruar

Qyteti: Ferizaj - Postuar me: October 19, 2014 7:48 pm
Email

Edi Reperi

- Ty tkomm princess se veq ti jeten ma ndreqq ^__^
- Ti je arsya pse buzqeshii edhe n'rastet kur jom keq :#
- Ti je drita qe um udhzonn edhe naten ma bon ditt ^_~
- Besom ty tkom frymarrje ti um man gjall oh shpirtt <3 /M/ <3

Qyteti: therand - Postuar me: October 14, 2014 12:52 pm
Email

Lumturije

Ti me the harrome une isha e harruar sa qe harrova te te harroj .

Qyteti: Shkoder - Postuar me: August 11, 2014 7:23 pm

Xheni

Nje nate me shi u takuam une e ti po nuk ishim te gezuar se kishim frike mos kishin per te na hetuar.

Qyteti: Durres - Postuar me: June 29, 2014 9:22 am
Email

AnNa G A

Love is like the wined,you can't see it but you can feel it.

Dashuria eshte si era,ti nuk mund ta shohesh ate por mund ta ndiesh...

Qyteti: tiran - Postuar me: June 24, 2014 3:47 pm
Email

edvin duka

te dua ty sa qka kjo bote
te dua ty sa nje gje te shtrenjte
syte e tu jane si dy yje
te dua ty si dritat e syve

me mungon puthja jote
me mungon dielli i kesaj bote
me mungon jeta jetime me mungon ti zemra ime

Postuar me: June 6, 2014 6:05 pm
Email

ViSi

Dashuria eshte nje thesar i humbur qe kerkohet nga njerzimi,i cili neve na kujton,pse ja vlen per te jetuar!

Postuar me: June 6, 2014 6:04 pm

ViSi

Tek ti e kam mendjen
dhe zemren tek ti
per ty me rrjell gjaku
dhe lotet per ty,

Pa ty s'ndricon diedhi
pa ty bota s'flet
pa ty nata nuk ka yje
dhe hena humbet.

Postuar me: February 28, 2014 10:57 am

Xheni

Deshiroj te shoh me sy e te mos
digjem mall per ty, vetem ta dish
se sa te dua s do jetoje as nje
ore pa mua!

Postuar me: February 26, 2014 8:21 am

Nela

Nese dashuria te duket plumb
ruaje nje per vete se te duhet per ne fund.
Nese je penduar mos mallko fatin
se zoti eshte i madh e ta fal mekatin.

Postuar me: February 21, 2014 11:24 am

ViSi

Pa ty jete me duket e ashper
Pa ty cdo gje me duket e vdekur
Pa ty dhe dita kurre ska mbarim
Pa ty dhe yjet nuk kane te njejtin shkelqim

Postuar me: February 20, 2014 11:17 am

linda

Kur dashuria dhe aftesia punojne bashke bejne kryevepra.

Qyteti: Fush kruje - Postuar me: January 30, 2014 6:17 pm
Email

Irma demerxhiu (cani)

Jo s'mund ta shpjegoj, cdo sekond mendoj, nga mendja ste largoj se vec per ty jetoj, kjo situata jone sa shume po me mundon, arsya ime je ti dhe kjo ka rendesi, gjithcka do ndryshoj, per ty do ta bej, te mendoj cdo nat, cdo nat behet e gjat, e perjetoj kte ndjesi, kte ndjesi qe t'perket ty, e vetem rruges endem se per ty Cmendem

Qyteti: Viti - Postuar me: January 26, 2014 4:53 pm
Email

LeLa

Ditet jan shekuj,kur me ty nuk jam. Netet jane vite,kur pran nuk te kam. Oret jan muaj,kur zerin nuk ta degjoj. Minutat jan jave,kur syt s'mund te ti shikoj.

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 1 nga 193   Tjeter »   

[ Login Staf ]