Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: rahovec - Postuar me: May 2, 2009 8:29 am
Email

lena

godis zemren time sa te kesh fuqi por kujdes mos po vritesh se brenda je edhe ti

Qyteti: NE ZEMREN TENDE - Postuar me: May 1, 2009 1:47 pm
Email

HANA

si pije freskuese shpirtin ma freskon,ti je nje mesazh qe me relakson,je si kredit qe pa ty nuk ben,ne kete kohe te sotit je si telefon,un digjem per ty sikur per cigare,pasha nje ZOT sjam ka baj hajgare,sikur autobusi ty t'kisha prit,je si mercedesi qe meqejf t'kisha vozit,me ty kisha nejt 24 ore,sikur msn t'kisha perdor,sikur makiato te kisha porosit,te kisha dasht e sisha korit. se jeta pa ty do te ishte monoton,sikur mes te dimrit me flejt pa jorgan hhahahhh

Qyteti: tetov - Postuar me: May 1, 2009 12:25 pm
Email

nina

dua dhe nuk jam e pergjegjshem,me duan dhe nuk di tju pergjigjem,dua djalin qe asnjeher sme ka dashur,me don djali qe asnjeher sdo ta dua....

Qyteti: prishtin - Postuar me: May 1, 2009 6:25 am
Email

LiinNaa

pse gjithnje gabohem pse gjithnje te njetat zemra dashurohem pse se gjej asnjeher nje zemer te mir qe tme doje me gjith shpirt

Qyteti: kamez - Postuar me: April 30, 2009 8:06 pm
Email

eraldo

cdo nat per ty enderroja sikur pran te kisha edhe te ledhatoja te shijoja te shijoja buzet etua do te ishte nje mrekulli per mua por sa keq se kurr nuk u realizua

Qyteti: therandeee - Postuar me: April 30, 2009 3:42 pm

saraa

Te duaaa te lutemm adii me besooo,,,ti jje gjithqka per mueee,je jeta imeee,,te duaa shummm,,per adinn qe e duaa shum shum shummm

Qyteti: athine - Postuar me: April 30, 2009 12:19 pm

irini

me mungon kur bie nata
me mungon kur dielli lind
me mungon diteve te gjata
me mungon o shpirti im.

Qyteti: itali - Postuar me: April 29, 2009 11:06 pm
Email

elmond

Ne zdritjen ediellit dy zemrat tona zghohen te lumtura si toka me qiellin do te doja qe te ishe afer meje ne keta minutah te ores mos tja lijshna te ecin akrrepah

Qyteti: Kumanov` - Postuar me: April 29, 2009 9:48 pm
Email

Erza

Harrove se ekziston nje emer harrove se te don nje zemer harove se po vuaj harrove se jeta ime u be e huaj....

Qyteti: Kumanov - Postuar me: April 29, 2009 9:47 pm
Email

```Erza```

Te pres ty eshe njesoj sikur te presesh shiun ne shkretir zhgenjyes dhe pa shpres

Qyteti: Kumanov - Postuar me: April 29, 2009 9:45 pm
Email

Erza

Ne enderr te pash i dashur se prej meje u largove fillove dashuri tjeter dhe mu sme tregove mire po un ty te pash por ti sme shikove por e di i dashur se sme harrove

Qyteti: struge - Postuar me: April 29, 2009 7:45 pm
Email

jeje

Dashurin e vjeter sot prap e pash vetem e shikova e asgje si thash aj uli koken sikur nuk me shikonte e pash se ne faqe loti I pikonte edi se me don ende si me par por familja e tij prej meje e ka ndar desha me e ndal ti them disa fjal se gabimet te gjitha do ja fal ti uroj fat ne dashurin tjeter te mar pjes ne kurorzim te shoh ate qe ze vendin timta shoh nusen tende me vello ne kok ti them paq fat moj nuse se un su bera dot!!!???

Qyteti: Tetove - Postuar me: April 29, 2009 7:26 pm
Email

JeTa

Mik i vertete eshte ai ste ben te qash e jo ai qe ti fshin lotet..

Qyteti: Pz - Postuar me: April 29, 2009 4:04 pm

DoNa

Eca nga eca shkova nga shkova zeshkanin me emrin ...... e dashurova (L)

Qyteti: shkup - Postuar me: April 29, 2009 3:45 pm
Email

LoQkAnI

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 100 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]