Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: gjilan - Postuar me: April 29, 2009 1:44 pm
Email

arta

Po Du Sonte Met Gjet...Po Du Sonte Met Pa...Harro Qka Te Thash Po Te
Pres Ku Te Lash...

Qyteti: elbasan - Postuar me: April 29, 2009 12:41 pm

per klodin...

Cdo nat te shikoj ne enderr un nuse dhe ti dhender dhe lotet e mi qe mbi trupin tend pikonin ate nat premtuam qe kurr sdo ta harronim...te dua

Qyteti: drenas - Postuar me: April 29, 2009 12:15 pm
Email

tina

PSE UN NGA TI U LARGOVA PSE PA ARSYJE TE LENDOVA PSE IDHASH FUND PA MENDUAR PSE TASH UN PO VUAJ PSE ME HERET SEKAM KUPTUAR SE NE TY JAM DASHURUAR POR TASH GJITH JETEN PER TY V... DO VUAJ

Qyteti: maqedoni (shkup) --- qairRR - Postuar me: April 29, 2009 12:12 pm

eLiii

mbytem ti dashurija ime a kush osht fajtoR mos permend te LUTEM .... bytem ti deshiren plotesoje E GJYNA NE ZEMER KE ME PAS SE TE DUA une te dua vetem ty ti u ndave nga un sepse e dite sepse e dite se ne zemren time jeton ti .. genjeshtra e parR sishte ajo... e di se mundohesh apeT thuajt vetem se dot jesh i i imi... ne merzi jetoj e vdekur vet dhe kjo zemer dot vdes pa ty..

Qyteti: berat - Postuar me: April 29, 2009 10:40 am
Email

Visi

Qyteti: LAC - Postuar me: April 29, 2009 6:32 am

ornela

NESE DIKUSH TE DON ME SHUME SE UNE, AJO ESHTE DASHURI HYJNORE, SE NDJENJA QE KAM UNE PER TY I KA KALUAR KUFINJTE E ASAJ NJEREZORE

Postuar me: April 28, 2009 11:33 pm
Email

Kenushi

Postuar me: April 28, 2009 11:32 pm
Email

Kenushi

Qyteti: Prishtine - Postuar me: April 28, 2009 6:36 pm
Email

Erza

Mos Me Le Shpirt.. !

Mos me le ne pranvere
mos me le te mjere!!!!
mos me le pa lule
mos me le pa ere.
Mos me le te lutem se te dua shume!
mos me le pa shprese,
mos me le pa gjume!!!!!!
ti e di se te dua
dhe vuaj per ty te lutem te lutem!
mos ma dhuro vetmine
ti je per mua shok
ti je per mua gjdo send ti je ajo
qe ne zemren time ke,
me te bukurin vend!!


VeTem Per D..(L)

Qyteti: fush Kosove - Postuar me: April 28, 2009 6:34 pm
Email

erza

Kjo quhet dashuri e vertet


Te dua perjet
Dashuria... eshte jete, shijoje
Dashuria... eshte enderr, endrroje
Dashuria... eshte e bukur, adhuroje
Dashuria... eshte dhimbje, sheroje
Dashuria... eshte tradheti, mesohu me ta
Dashuria... eshte detyre, plotesoje
Dashuria... eshte pasuri, ruaje
Dashuria... eshte loje, luaje
Dashuria... eshte mister, zbuloje
Dashuria... eshte fat, perfitoje
Dashuria... eshte avanture, kujdes
Dashuria... eshte luft, mesohu edhe me te
Por dashuria... eshte dashuri, lufto per te!!

Postuar me: April 28, 2009 6:13 am

alba

heret ne mengjes ty po te pres,
te puth te perqafoj se shum te dashuroj

Qyteti: Gostivar - Postuar me: April 27, 2009 8:25 pm
Email

zero cool

Ne ender mu afrove nje puthje te zjart ma dhurove kur u zgjova ti ishe tretur por puthja jote ne buz me ka mbetur...

Qyteti: durresi - Postuar me: April 27, 2009 5:57 pm
Email

fabio

une jam i dashurur me nje vajz po sdi tja shpreh dashurine skam qa te bej sa her e shikoj zemra me ban bam bam bam dhe zemra sma ban tja them por ajo e pret nga une por nuk di si tja shpreh dashurine

Qyteti: prizren - Postuar me: April 27, 2009 12:25 pm
Email

shkembim

... kam koh qe jam larguar me zemr te lenduar por me ata sy me te cilet jam dashuruar

Qyteti: peja - Postuar me: April 27, 2009 9:53 am

sam;;;;;;;;;;;;

lumturis dhe dashuris time shpejt ju shfaqen kufijt dhe pengesa,endrra ime evertet ne dashuri nuk zgjati,ajo u ba realitet i hidhurdhe shum irend per mua qe shpejt i erdhi fundi.

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 101 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]