Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Postuar me: April 26, 2009 5:46 pm
Email

Time

Ti u largove e di qe me dashurove perse ti shkove kurr as vet ti kete se mendove shum gjera premtove por asgje nuk realizove...Me endrra jetove realitetin kurr se pranove...

Postuar me: April 26, 2009 5:43 pm
Email

Time

Ti me pyet a te pelqej? Une them JOO...Ti me pyet a jam i bukur? Une them NDOSHTA...Ti me pyet a jam ne zemresn tende? Une them NDOSHTA... Per se fundi her ti me pyet nese shkoj a do te qaje ti per mua? Une te them NDOSHTA... Ti largohesh i merzitur une te kap per krahu dhe te them.UNE NUK TE PELQEJ POR TE DUA...TI NUK JE I BUKUR POR I MREKULLUESHEM...TI NUK JE NE ZEMREN TIME POR JE ZEMRA IME...UNE NUK DO TE QAJA PER TY POR DO TE VDISJA...

Postuar me: April 26, 2009 5:36 pm
Email

Time

Ti me pyet a te pelqej? Une them JOO...Ti me pyet a jam i bukur? Une them NDOSHTA...Ti me pyet a jam ne zemresn tende? Une them NDOSHTA... Per se fundi her ti me pyet nese shkoj a do te qaje ti per mua? Une te them NDOSHTA... Ti largohesh i merzitur une te kap per krahu dhe te them.UNE NUK TE PELQEJ POR TE DUA...TI NUK JE I BUKUR POR I MREKULLUESHEM...TI NUK JE NE ZEMREN TIME POR JE ZEMRA IME...UNE NUK DO TE QAJA PER TY POR DO TE VDISJA...

Qyteti: lushnja - Postuar me: April 26, 2009 3:39 pm
Email

odi

dinakja e vogel hodhi nje fjale,djali i mire e priti plot mall,nje fjale qe ai shume gjate e priti,u tret,u thinj gjithe jeten e prishi,eh...sa sume koh ashtu duroi por dinakja e vogel kurr si tha te dashuroj

Qyteti: elbasan - Postuar me: April 26, 2009 1:27 pm
Email

elisabeta

nese dikush mendon per ty
dije se jam un!!
nese rri neteve pa gjum,
e bej se TE DUA SHUM

Qyteti: Tetove - Postuar me: April 26, 2009 11:22 am
Email

JeTa

Te duash eshte ASGJE,te jesh i dashuruar eshte DICKA por te duash dhe te jesh i dashuruar eshe GJITHECKA.....

Qyteti: shkoder - Postuar me: April 25, 2009 9:11 pm
Email

kristiani

sa yje qe ka qielli ti nuk mund ti numerosh sa shum te dua ti smund ta kuptosh sikur ta dinin yjet sa shum te dua do zbrsnin e do qanin me mu se shum te dua .

Qyteti: XXXXXXXXX - Postuar me: April 25, 2009 3:33 pm

E VUAJTURA

Dashuria ime do te marr fund vetem ateher kur i verbri te ket pikturu rrenjen e trendafilit ne keshtjellen qe kurr nuk ka egzistu.

Qyteti: lac - Postuar me: April 25, 2009 1:39 pm

ela

nese per boten sje asgje dije se je BOTA per dike

Qyteti: fush-kosova - Postuar me: April 25, 2009 9:05 am
Email

besos

Dua te behem lot te shetise neper fytyren tende te wije deri tek buzet tua dhe ti them fjalen te dua...

Qyteti: raohvec - Postuar me: April 25, 2009 7:23 am
Email

veton

Nuk Jam Indian Se Qe Te GJuaj Me SHigjet Por Jam SHiptar Qe Te Dua PER Jet

Qyteti: kosovo - Postuar me: April 24, 2009 2:22 pm

toni

te dua te dua deri sa te vdes sa me do ti mua pergjigjjen ta pres

Qyteti: kercova - Postuar me: April 23, 2009 4:47 pm

kercovarja

te pyes,pse jeton?me thua per ty,me pyet cfare do?
te them ....TE DUA VETEM TYYYYYY.......

Qyteti: Prizreni - Postuar me: April 23, 2009 3:45 pm
Email

"Menageri"

Qyteti: Prizreni - Postuar me: April 23, 2009 3:44 pm
Email

"GENI_ALBA"

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 102 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]