Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Prizreni - Postuar me: April 23, 2009 3:42 pm
Email

"GENI_ALBA"

Qyteti: Prizreni - Postuar me: April 23, 2009 3:37 pm
Email

"GENI_ALBA"

Te Dua te pres pa Ty zdo te Vdes
Me Yjet e Nates ty te pershendes
Atje ke ni Lum ku ka Lule shume
Kur te jesh ne gjum vi te puthi une (ALBA)

Qyteti: kosov - Postuar me: April 23, 2009 3:36 pm
Email

sara

me kaplon nje ndjenje malli kujtimet nuk me lene te qeta kujtimi qetesis ndjenja e dashuris zemer thyer duke menduar per ty zemer....

Qyteti: xxx - Postuar me: April 23, 2009 12:36 pm

nothing serious

me duaj nje her te te dua perher,me mbaj ne zemer te te ,baj ne shpirt.me jep nje shprese te jap nje jete,,,

Qyteti: PodujeVa - Postuar me: April 23, 2009 10:49 am

aLbana

Qyteti: shtime - Postuar me: April 23, 2009 8:19 am
Email

fitorja

esht fat qe sonte po flem ne qiell te perbashket andaj kudo qe je ngrite koken lart dhe shiko yjet qe te thon eja sonte se dikujt i mungon.

Qyteti: shtime - Postuar me: April 23, 2009 8:17 am
Email

fitora

ti je enderra e bukur per mua,ti je jeta qe e dua ti je bota ne te cinen jetoj ti je endrra qe dua ta realizoj, ti je je vet jeta ime

Qyteti: Ljubljan - Postuar me: April 23, 2009 5:22 am
Email

rexha rebel

nese ne dhomen tende sheh nje pellumb,mos e tremb se ai jam une,hape dritaren brenda te hy,kam shtegtuar qe te fle me ty..

Qyteti: lac - Postuar me: April 22, 2009 6:30 am
Email

ela

dikur ishim tre UNE TI dhe DASHURIA sot jemi prap tre UNE LOTET dhe VETMIA...

Qyteti: ..... - Postuar me: April 21, 2009 10:02 pm
Email

ttt...

du veq edhe nje her..te te shof ne sy..ti prek buzet e tua..me lotet e mi..!

Qyteti: lausanne - Postuar me: April 21, 2009 9:44 pm
Email

safet sahit

pse te dua kaq shumm veq ni zoti e dii pse te dashuroj ka shumm veq zemr jem e din pse deshiroj buzet me tii kic

Qyteti: brescia italy - Postuar me: April 21, 2009 8:16 pm
Email

Leonard

Permbi krahet e nje engjulli,te dergoj nje puthje te madhe e te thell, ne qoftse nuk e di kush ta dergon vjen nga zemra ime qe aq shum te don.

Qyteti: Tirane - Postuar me: April 21, 2009 6:52 pm
Email

Bonita`

Sa yje ka qielli ti s`mund ti numerosh,
Sa shume te dua ti s`mund ta kuptosh,
Sikur ta dinin yjet sa shume te dua,
Do zbrisnin ne Toke te qanin me mua. (per Nardin)

Qyteti: ELBASAN - Postuar me: April 21, 2009 6:13 pm
Email

ERMIRA

ME FAL QE PO TE SHKRUAJ,ME FAL!SKERKOJ MESHIRE AS SI DOBESI MOS MA MERR,SEPSE TE DESHA DHE TE DUA NDAJ ME FAL,DHE TE TE HARROJ TY KETE E KAM TMERR.....

Qyteti: ferizaj - Postuar me: April 21, 2009 2:39 pm
Email

Donjeta gashi

me pyesin prinderit pse rri ne vetmi si tju them qe kam ren ne dashuri

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 103 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]