Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: fr - Postuar me: April 17, 2009 9:03 am

leka

jeta pa ty esht makth
jeta pa ty esht tmerr
shpresoj qe me keto fjal te mos bie ne ferr
jeta jone do te ishte parajs
nese do te ishe e mir si vajz

Qyteti: durres - Postuar me: April 16, 2009 8:13 pm
Email

juri

per mua je gjithcka ne kete jete
pikove si yll nga qielli i qete
kurr skam per te harruar
pasi ma more zemren pa e kerkuar

Postuar me: April 16, 2009 7:07 pm

armela

Don't let ANYONE be your EVERYTHING, because when they are gonne you have NOTHING.....

Qyteti: shkup - Postuar me: April 16, 2009 3:56 pm

timi

prit prit mos fli gjum.se do te ther "te dua shum".naten e mir gjum te embel,ma jep nje puthje e me shih ne ender.

Qyteti: diber - Postuar me: April 16, 2009 3:53 pm

inaa

Ti fali syte nese ty me shikon!Ti fali duart nese ti i shtrengon!Ta fali shpirtin nese ty me perqafon!Ta fali zemren nese ty me don!

Qyteti: gostivar - Postuar me: April 16, 2009 2:36 pm

tigar

Tu thafshin buzet nese puth dike tjeter tu thafshin syt nese shikon dike tjeter tu ngatroft gjuha nese dikujt tjeter i thot:TE DUA....

Qyteti: shkodra - Postuar me: April 16, 2009 10:46 am
Email

xhoi

nates i fala endrrat ,dites bukurine ,ty te fala zemren jeten dashurine ...

Qyteti: shkodra - Postuar me: April 16, 2009 10:43 am
Email

xhoi

nese dashuria do te kishte dy emra ti do te jesh shpirti une do te jem zemra

Qyteti: PRISHTIN - Postuar me: April 15, 2009 8:31 pm
Email

garip

TE DUA DERI SA TE VDES ME TY GJITHMON DO TE JES

Qyteti: Deqani - Postuar me: April 15, 2009 10:47 am

Besjana

Du bist mein Schatz
Du bist mein Stern
ich habe dich wirklich
mehr als gern auch
wenn ich dich nicht kriege
weis ich doch dass ich
dich LIEBE?????

Qyteti: Deqani - Postuar me: April 15, 2009 10:42 am

Besjana

Qyteti: Deqani - Postuar me: April 15, 2009 10:39 am

Besjana

Postuar me: April 15, 2009 9:58 am

Besj@n@

Kur te dalesh me te dashuren tende me shitit mos e kthe koken pas te me shikosh mu kur te ia prekesh asaj doren te nxet mos e kujto doren time te ftoht te zbet.
Kur syt e saj te shkelqein nga gezimi mos i kujto syt e mi te perlotur te nga vuajtja dhe trishtimi.
Kur nuse jotja vesh me velle te bardh, mos me kujto mua se rruga ime paska qend drejt e per ne vvarr por nje pjes te zemres sate me vete do ta marr mos u frikso i dashur se ti do te mbetesh peap gjall por nga ti grusht dhe per mbi vall dhe te me thuash B...... TE LUTEM ME FAL

Qyteti: korce - Postuar me: April 15, 2009 9:11 am
Email

mario

eci i vetem ne plazhin e shkrete ne reren e lagur ne detin e qete ti je diku larg e une vetem ketu,valle sa kohe do te jete mes nesh ky deti blu......per rudin

Qyteti: Preshev - Postuar me: April 14, 2009 5:59 pm
Email

wenhari

Nese maca hyp ne dru,prekja bishtin dhe mendo per mu,Nese maca ka bishtin me lesh lexo sms e mos kesh

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 106 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]