Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: italy - Postuar me: April 14, 2009 2:51 pm
Email

anna

Edhe pse je larg,edhe pse je pa mu,me sy ste shoh,e me ZEMER te du...
Te dua te tham pot ti nuk me kupton pyte zemren time ajo te tregon.

Qyteti: Bulle-Ch - Postuar me: April 13, 2009 2:51 pm
Email

desa

a e din bre loqk
a e din bre shpirt
mu pas kon ne vendit ton
veten e kisha myt

Qyteti: strug - Postuar me: April 13, 2009 1:51 pm
Email

lola

pa i prek duart e mija ti nuk e din ceshte lumturija pa i puth buzet e mija ti nuk e din ceshte kenaqsia per me dit shpirt ceshtlezeti mundoju shpirt me mpas me veti.

Qyteti: Kosove - Postuar me: April 13, 2009 12:56 pm
Email

liria_dona@live.com

Ne rruge te jetes ti do te ecesh ndoshta shum femra do ti prekesh do te meresh shum puthje e ledhatime por nuk do te gjeshe kurr si DASHURIA IME...(L)

Qyteti: prizren - Postuar me: April 13, 2009 12:12 pm
Email

Albionn

Qyteti: Fier - Postuar me: April 13, 2009 11:33 am
Email

Genti

83) VALLE A DO TE HARROJ?
Si nje enigme e shpirtit tim
Si nje pjese filmi e panbaruar
Si nje ujvare qe burimin e ka harruar
Si nje faqe libri e palexuar
Si nje pike loti qe qetesi kerkon
Si nje artist qe famen adhuron
E kjo zemra ime vetem nje gje do
Qe shpirti ty te doje,valle a do te harroj?

Qyteti: Fier - Postuar me: April 13, 2009 11:29 am
Email

Genti

88) TE DUASH...
Te duash derisa vdekja te te marr,
Ah me mire dari ne perjetesi.
Te dua sa as kjo vdekje nuk mund ta mposht
Te madhen, te adhurueshmen,tonen dashuri

Qyteti: tiran - Postuar me: April 13, 2009 9:15 am
Email

libertad

thjeshtesia eshte te kesh detin dhe te duash nje pike,te kesh qiellin dhe te duash nje yl

Qyteti: therand - Postuar me: April 13, 2009 7:18 am

lina

nuk te kerkoj te me duash shum por vetem qerekun sa te dua un .....

Qyteti: gjermani - Postuar me: April 13, 2009 6:21 am
Email

merita

Nuk ka det as oqean!Nuk ka tiger as luan! nuk ka njeri ne boten time!qe mun te ndaj nga zemra ime!TE DUA SHUMM TEUTA

Qyteti: vushtrri - Postuar me: April 13, 2009 6:18 am
Email

fisnik

dashuria eshte fakultet
ne te cilen shum dojn te studiojn por te rrall jan ata qe diplomojn

Qyteti: michigan - Postuar me: April 13, 2009 2:59 am
Email

lepurushi

E dua Denin, e dua shume , sepse edhe ai me jep dashuri pafund !

Qyteti: Viti - Postuar me: April 12, 2009 9:42 pm
Email

Bessa

Qyteti: Viti - Postuar me: April 12, 2009 9:41 pm
Email

Bessa

Qyteti: theranda - Postuar me: April 12, 2009 6:31 pm
Email

agnesa

kur te dhemb ZEMRA nuk esht infrakt por zemra kerkon zemren dhe behet merak...

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 107 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]