Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Postuar me: April 12, 2009 5:18 pm
Email

cati

Qyteti: Tetova - Postuar me: April 12, 2009 4:34 pm
Email

Jasin BigBoss

Te Dua Te Pres Pa Ty S'do Te Vdes Me Yjet E Nates Ty Te Pershndes Atje Tek Nje Lum Ku Ks Lule Shum Nese Je Ne Gjum Vi Te Puthi Un TE DUA GONA

Qyteti: tetove - Postuar me: April 12, 2009 1:35 pm
Email

toni

Ka koh qe vuaj nga nje semundje pa sherim, prandaj shkova te mjeku qe tme jep sqarim,:o zotri mjeku jam i semur kam dhimbje ne zemer e di se fajtore per kete esht vetem nje emer, emri i asaj vajze qe un e dashuroj dhe ne asnje menyr smundem ta haroj, jam munduar shpesh duke derdhur lot dhe rash ne perfundim se ishte e kot. kam ardhur te hy ne operacion ate vajz nga zemra me e nxjer asnje gjurm te saj mos me ma len por mjeku mekeq ardhje me tha : per kete semundje sherim nuk ka .....

Qyteti: durres - Postuar me: April 12, 2009 12:04 pm
Email

arseni

me fal nje puthje te te
fal,menjeher perqafimin.
me fal nje buzqeshje te te
te te fal menjhere ledhatimin.
me fal zemren tende
te fal jeten time

Qyteti: prrenjas - Postuar me: April 12, 2009 11:39 am
Email

xhesi

ne klase te nente u dashuruam gjer ne vit te trete ne shkuam un un te doja dhe ti me doje un ne greqi e ti ne shqiperi un shkruaja letra po dhe ti gjithashtu une punoja ne greqi e ti bridhje ne shqiperi un prape te dua por ti nuk me do

Qyteti: peshkopi - Postuar me: April 12, 2009 11:26 am
Email

aleks

zemra ime vetem ty te dashuron kjo do te thot se jeta pa ty nuk vazhdon per zemra ime e jap jeten time ket e bej se te dashuroj dhe nje gje ta dish se kurr sdo te harroj.

Qyteti: Firenzee - Postuar me: April 11, 2009 8:59 pm
Email

shkelqim

-Bjeri zemres time sa te kesh fuqi,po kujdes se po vritesh se brenda
>je ti.

Qyteti: Firenzee - Postuar me: April 11, 2009 8:54 pm
Email

shkelqim

Te Deshta Pa Asnje Kufi,,, Jo Pse e Kishe Ate Bukuri,, Por Pse
>Kishe Shpirt e Zemer,, Sikur Ti Nuk Pash Une Femer,.

Qyteti: Firenzee - Postuar me: April 11, 2009 8:51 pm
Email

shkelqim

Nese Menon Se Un T'du Ty Gabon Shum Se Un e Du Jeten Tem Uweee
>Po Jeta Jem Koke Ti.

Qyteti: prishtina - Postuar me: April 11, 2009 6:22 pm
Email

arjeta nimani

Ty qe te deshta ,dhe ende do te dua pergjithmon deri sa vdekja te na ndaj .....

Qyteti: prishtina - Postuar me: April 11, 2009 6:20 pm
Email

arbresha nimani

Me sot mori fund gjdo gje,me nuk je ne zemren time,se zemren tende e mori ajo tjetra.Por un ende do te vazhdoj te dashuroj,derisa vdekja te me ndan nga kjo jet.Per ty ......

Qyteti: maqedoni - Postuar me: April 11, 2009 12:24 pm
Email

zila

nese don te dish sa me mer malli per ty ngrije koken ne qiell nese qielli ka perfundim aty perfundon malli im

Qyteti: prishtina - Postuar me: April 11, 2009 11:33 am

kela

love is the name sex is the game forget the name and play the game

Qyteti: begrac - Postuar me: April 11, 2009 8:13 am
Email

addi

te dua te dua ty e mos me kujto mua une ta rrita jeten tane te dua te dua(L)

Qyteti: Therand - Postuar me: April 10, 2009 10:51 pm

E lenduara

Endrrat moren fund
Dhe c'do shpres sot u tret
Fjalet nuk kane force
Qetesia flet vet
Ty me nuk te kam
Krejt e vetme jam
Ti me le...
Nuk mund te kuptoj
Pse c'do gje merr fund ketu
Kur krejt cka mund te bej
Eshte te ndjek hapat e tu
Diku ne largesi
Shum larg tash je ti
S'mund te besoj
Si nuk te vjen keq
Per ditet qe lam pas
Te kerkoj e s'te gjej
Kot emrin ta theras
Se me nuk te kam
Krejt e vetme jam
Ti me le...

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 108 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]