Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: durres - Postuar me: April 9, 2009 9:30 am

Lorena

Njerezit me te lumtur nuk jane ata ,qe kane gjerat me te mira,por ata qe cdo gje qe ju del perpara marin me te miren.

Qyteti: durres - Postuar me: April 9, 2009 9:23 am

lorena

Dashuria eshte nje force e eger,kur provojme ta kontrollojme na shkatarron,
kur provojme ta burgosim na ben skllever,kur provojme ta kuptojme na le te hutuar dhe te paqarte.

Qyteti: Prizren - Postuar me: April 9, 2009 8:49 am
Email

"GENI_ALBA"

Pse jemi te ndar dhe sjemi te bashkuar,
Pse Zoti na ka vrare, kaq shum jemi larguar.
Pse dy syt e mi po rrjedhin vetem lote,
Nga qe jemi larg dhe ste perkedhel dot.
Zemra ndjen dhembje dhe me sndjen gezim.
Sepse ti mungon ne krahrorin tim..ALBA..

Qyteti: Prizren - Postuar me: April 9, 2009 8:46 am
Email

"GENI_ALBA"

I lutem djellit keto lule te mos ti thaje,
I lutem perendise ne te dyve mos na ndaje
Ti je shprese, ti je gezim
ti je locka e shpirtit tim!!
Te kam hane e te kam drit
te kam zemer e te kam shpirt!!
Mbes me shprese dhe pa durim
qe te behesh fati IM.. ALBA..

Qyteti: Prizren - Postuar me: April 9, 2009 8:34 am
Email

" Geni "

Me braktise!Nuk te lendova..Me le..! perseri pran te qendrova..Te kerkova nje rrug te gjat per ty e pershkrova...!!Si hije u zhduke..S`edi po per mua a mendove..ALBA..

Qyteti: Prizren - Postuar me: April 9, 2009 8:27 am
Email

" GENI "

Ne fund te livadhit gjeta nje lajthi, te dua me zemer e jo me tradheti, te dua me shpirt te dua me zemer deshiroj te kemi te njejtin mbiemer.. ALBA..

Qyteti: PRIZREN - Postuar me: April 9, 2009 8:19 am
Email

Sa shpejt ndryshojne njerezit
nga te mire ne te keq
Sa shpejt ndryshojme ne
dhe snjohim dashurine e vertete
sa shpejt sa shpejt
por dhimbja mbetet perjete.. ALBA ...

Qyteti: KORCE - Postuar me: April 8, 2009 5:54 pm
Email

RIGELS

PO DO TA DISH C ESHTE DASHURIA VER BUZET E TUA MBI BUZET E MIA

Qyteti: prishtin - Postuar me: April 8, 2009 4:24 pm
Email

flutra

zemer une te dua ashtu si je nese ti thua qe nuk me don skam qfar te baj vetem me duhet ta pranoj po gjith jeten do te kujtoj

Qyteti: gostivar - Postuar me: April 8, 2009 3:50 pm
Email

hi

ndoshta ishim bashk dikur ndoshta u deshem e u perqafuam por tash na ndan nje mur qe pa dasht e ndertuam

Qyteti: drenas - Postuar me: April 8, 2009 2:50 pm
Email

dafina

disa her ne enderr buzet ti kam puthur qielli me ka zen per ty duke u lutur do ta kisha fal lumturin e ksaj bote veq ta kisha dit a jam endrra jote

Qyteti: ferizaj - Postuar me: April 8, 2009 12:29 pm
Email

nora

dashuria te ben te bukur ne jet te ben te lumtur por nganjeher te hidheron dhe zemren ta copton

Qyteti: gjermani - Postuar me: April 8, 2009 7:33 am
Email

leonora

poezit e bukura nuk po di me ishenue por ty qe te mbaj ne zemer du me ta dhurue ... te dua zemer.

Qyteti: gjilan - Postuar me: April 8, 2009 7:31 am
Email

adi

po te shkruaj me dy kimika ne zemren time me ke lan dy pika --te dua .loqki..

Qyteti: begrac - Postuar me: April 8, 2009 7:29 am
Email

addi

te dua mos ban me mu hajgare e mos me trathto mua

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 110 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]