Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Podujeve - Postuar me: June 7, 2012 11:54 am

RITA

Me mbaj ne zemer se nuk te
lendoj... Me mbaj ne shpirt se
nuk te rendoj... Ne jeten tende
te lutem me mbaj... Se te dua
une nuk kam faj... Gjithcka me
...ty une dua ta ndaj... Te me
falesh kur une kam faj... Te
dua te them por ti s'me
beson... Degjo zemren time
mbase e kupton AAARRBBEEENN TEDUUUAAAAAAA!

Qyteti: tetovo - Postuar me: June 6, 2012 9:33 am
Email

gona

Thon Se Dashurija E Par Nuk Harohet Po Mu As Qe Me Kujtohet

Postuar me: June 6, 2012 5:49 am
Email

Armir

Qyteti: macedojnija - Postuar me: May 31, 2012 8:02 pm
Email

selma

kur ndihesh i vetmuar
kurre mos horro
eshte dikush ne bote
qe ty shume te do

Qyteti: gjilan - Postuar me: May 30, 2012 11:40 pm
Email

blendi

stkom dasht per 1 dit per 1 muj e 1 vjet po tkom dasht me zemer kto e din edhe vet.

Qyteti: Kukes - Postuar me: May 28, 2012 7:41 pm

Alba Loqka

E shikoj te ardhmen sikur nje piktur, Sikur nje rrefim te gdhendur me mur, Qe kur e lexoj shume gjera kuptoj, Shume histori ku pjese je dhe ti....Al & To

Qyteti: Kumanove - Postuar me: May 28, 2012 3:22 pm
Email

BaanI

Qyteti: Kumanove - Postuar me: May 28, 2012 3:22 pm
Email

BaanI

Qyteti: Pej - Postuar me: May 27, 2012 11:29 pm
Email

Modelina

Nuk me ze gjumi , por jo pse jam e merzitur Por sot e kuptova sa me ke dashur dhe tani kjo me ka goditur. Dua te kthehem pas , Por eshte e kot Nuk mund te rijetoj at dashuri Edhe nese ter kohen derdhi lot.

Qyteti: gjilan - Postuar me: May 27, 2012 3:15 pm
Email

anonimja e poneshit me l....a

naten e mir i dashur
befsh gjume te embel
ta dergoj nje puthje
shihemi ne enderr

Qyteti: Drenas - Postuar me: May 27, 2012 6:38 am
Email

Beti-I sinqerti

Qyteti: berat - Postuar me: May 25, 2012 8:16 am
Email

reti

pa ty nuk dua te jetoj
pa ty dua te vdes
vtem ty te dua
e jotja do te vdes

Qyteti: tetova - Postuar me: May 24, 2012 7:09 pm
Email

suada

ora 00;00spo me mer gjumi dashurija qenka me e fort se plumbi sa veshtir qenka te jeshe ne vetmi {te duash dike r jesh larg tijj}....

Qyteti: gjilan - Postuar me: May 24, 2012 5:17 pm

Niitaa

Me Fjal Me Thu Te Dua Me Zemer Mos Fol Me Muuu :S:S:S

Qyteti: Vlora - Postuar me: May 23, 2012 3:33 pm
Email

Erika

Kur dasmen tende do te kesh "A ME FTON TE VIJ" do vesh fustan te bardhe e pran teje do te ri.. Une syt me lot e dhender behesh ti do ri me koke ulur Te gjithe do ta kuptojne se "TE DUA" ty...
E dua nje puthje te heshtur ne nje nate me shi, nje perqafim te ngrote ku sna shef njeri, Nje puthje ne buze Nje lutje per mua, Nje ender te bukur dhe me me then Te Dua....
Jeta te merzit Te behet monoton kur e ke larg ate qe dashuron Duhet ti japesh vetes nje pike shpres Nese e don me zemer qendroji gjithmone ne besss...

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 12 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]