Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: belgjik - Postuar me: April 10, 2012 5:05 pm
Email

lana

un e dua dashurin sepse ska jet pa dashuri e pa lumturi

Qyteti: shtime - Postuar me: April 9, 2012 8:22 pm
Email

toni

1+1=2 tedua vetem ty
5+5=10 te dua per jet
ndash me plus ndash me minius ndash me pjestim te dua shpirti im <3

Qyteti: ferizaj - Postuar me: April 9, 2012 11:00 am
Email

mirjeta

e mallkoj diten qe te pasha
e mallkoj shikimin qe ta dhash
e mallkoj buzqeshjen qe ta dhurova
e mallkoj veten qe ne ty u dashurova?..

Qyteti: gjakove / doblibare - Postuar me: April 9, 2012 8:38 am
Email

kastrijot

edhe pse je larg asgje sme pengon largesija na ndal dashurija na bashkon&#9829; ;D

Qyteti: vushtrri - Postuar me: April 6, 2012 2:28 pm
Email

dinaa

Une love ty ti love mu a po bohemi burre e gruu

Qyteti: prizren - Postuar me: April 5, 2012 12:23 pm
Email

dona

dote bem lot te shetis ne fytyren tende te vi der ne buzet tua e te puth ngadal e te them shum te dua loqk

Qyteti: Gjakov - Postuar me: March 30, 2012 10:32 pm
Email

Pajtim

Nje tub lule ta rujta qe ty ta dhuroj por te mjerat u vyshken qe smund te takoj ishin lulet mbi plaget e jetes time te mbesin ne tryez ne flak e kujtime

Qyteti: brussel - Postuar me: March 30, 2012 12:04 pm
Email

lubiano

te dua kristina nese e lexon kthehu tek un sepse te dashuroj me zemer te dua

Qyteti: shkup - Postuar me: March 26, 2012 7:00 am
Email

elvira

Qyteti: gostivar - Postuar me: March 24, 2012 6:09 am
Email

yasemin ystin

eja tek un te te puth njeher se pa ty smundem shpirti behet vner

Postuar me: March 21, 2012 9:02 am
Email

Baardha

Rrugeve te Prishtines, e lash urrejtjen dhe dashurine te humba ty ku djelli eshte sinonim, aty ku jeta ishte kercenim. studente, me derte e halle.. rruget e Prishtines e dinin hallin tim, E tretur si psheretime, E ringjallur ne urrejtje, E humbur ne heshtje. Ne kete bote humnere,, ku mund te te gjej ty ku mund te gjej veten si mund ta gjej kuptimin te verteten? ku mund ta gjej shkakun , arsyen, jeten ku ta gjej dashurine ta mposht etjen qe kam per ty.

Qyteti: paris - Postuar me: March 19, 2012 7:20 pm
Email

anne

Qyteti: prishtin - Postuar me: March 19, 2012 7:14 pm
Email

azra

Qyteti: shkupi - Postuar me: March 18, 2012 11:30 am
Email

tina

embel te shikoj dhe dicka mendoj ,DASHURI TE ZJART PREJ TEJE KERKOJ,behu guximtar trego te verteten plotesoma deshiren MOS MA SHKATRO JETEN,TE DUA ZEMRA IME.

Qyteti: pr - Postuar me: March 16, 2012 10:32 pm

a

Eh,,,si eshte bota
te tjere na duan
te tjere i duam
me te tjere martohemi

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 15 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]