Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: fr - Postuar me: March 16, 2012 1:34 pm
Email

moza

rruget jane te gjata netet jane pa fund,qendroj larg teje e s'te gjej as kund,eja ti pran meje mos me ler ne vetmi,lejom te te puth nje here dhe ta largoj kete merzi.

Qyteti: vlore - Postuar me: March 14, 2012 5:21 pm
Email

mari

te dua me shume se dje dhe me pak se neser

Qyteti: kumanov - Postuar me: March 13, 2012 1:59 pm
Email

armenton

<3

Qyteti: belgjik - Postuar me: March 10, 2012 8:29 pm

patligjoni

te dua te dua deri sa te vdes po dhe kur te vdes ne ate bote babin mamin vllain dhe veten e pres

Qyteti: tirona - Postuar me: March 9, 2012 8:57 pm
Email

arberi

fillova te mendoj per ty me shume se per veten por me pas kuptova qe te duash nje vajze qe nuk ja vlen eshte njesoj te vrasesh veten

Qyteti: berat - Postuar me: March 9, 2012 4:59 pm
Email

nelsi

te dua pa mas te dua pa dallim te dua me shum se shpirtin tim

Qyteti: shkoder - Postuar me: March 5, 2012 6:07 pm
Email

mela

kam jetuar shum gjat..
por te vjeter nuk jemi,
Pse valle nje dashuri qe kishim tani me nuk e kemi?
mos ndoshta ishte mekat ajo qe bashke jetuam apo mos ndoshta valle kurr me njeri-tjetrin su dashuruam?
nuk ka koh qe jemi ndar dhe akoma nuk e di se perse u ndave nga une dhe ne trishtim me le...

Qyteti: shkoder - Postuar me: March 5, 2012 4:36 pm
Email

mela

harro letren qe te kam shkruar
harro zemren qe ta kam dhuruar
harro syt qe te shikonin
harro buzt qe te dua te thonin
harro driten kur bashk flisnim
harro fjalet qe peshperisnim
harro gjithqka qe te thash
harrom se nje dite te kam dasht
harro ditet qe ke kaluar me mua
harro dhe heren e fundit qe te thashe
*TE DUA*

Qyteti: prizren - Postuar me: February 29, 2012 4:55 pm
Email

linda

Ti ke mbet ne zemren time edhe pse nuk je me mu sa te jesh gjall o jeta ime vendin do ta kesh ketu,Me mir te vdes e met harru nate e dit ka met kujtu,gjer sa zemra po me rreh Dashurin te une e ke,Me pas dit se ma svjen kurr ma mir tisha bo nje gur edhe pse te kam prit shum kohe zemra ime prap TE DON...

Qyteti: prizren - Postuar me: February 27, 2012 6:57 pm
Email

esa

nga nje rruge do te shkojme prane nje vari do te kaloje kur te shkruan me te zi vdiqe nje vajze per dashuri


I LOVe Yuo ....

Qyteti: sopniq - Postuar me: February 27, 2012 12:31 pm
Email

lindi

Qyteti: sopniq dale ne ballacek - Postuar me: February 27, 2012 12:31 pm
Email

lindi

Qyteti: strug - Postuar me: February 23, 2012 12:07 pm
Email

Hana

T'BEHEM GJAK QE RRJEDH NE VENE ,T'BOHEM KENGE QE E NDEGJON,T'BOHEM UJE QE TI E PIN,SE NE TY E PATA DASHNIN.JAM NJERI SI GJITH NE BOT,KAM NJE SHPIRT KAM NJE LOT..KAM DESHIRE ME TE TAKU, SE LARG TEJE JAM QELLU .................................SA E BUKUR KJO TA KPUT SHPIRTIN

Qyteti: strug - Postuar me: February 23, 2012 8:40 am
Email

Hana

Mos i beso askujt
Mos e urrej veten
Por me beso mua
qe per ty jap jeten
Edhe pse je LARGE
asgje sme pengon
Largesia na ndan
DASHURIA
Na Bashkon

Qyteti: prizren - Postuar me: February 19, 2012 11:33 am
Email

moza-kati-

TE DUA KUR QAN DHE QESH TE DUA KUR FLET DHE HESHT TE DUA TE DUA KESHTU SI JE MERRE ZEMEREN TIME SE VEC PER TY PO RREHH.......<3 TE DUA DEMOKRAT

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 16 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]