Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: tetove recic e vogel - Postuar me: November 25, 2011 1:15 am
Email

festim

Nuk te shoh, por te kujtoj
Nuk te kam, por ste harroj
Nuk do jem, por egzistoj
Nuk bej gjum, por te mendoj
Nuk je ti, por jan kujtime
Nuk jan lot, por jan vajtime
Nuk jan plumba, por gabime
Qe me vrane dashurine time..

Qyteti: shkoder - Postuar me: November 21, 2011 1:22 pm
Email

besi besioss

Me ka marr madhi te shoh ne sy.me ka marr madhi te rri me ty.me ka marr madhi buzen ti shijoj.jo qe te kam puthur.por dua ta provoj

Postuar me: November 17, 2011 6:17 pm
Email

DORI

Dashuria esht torte me baskija!

Qyteti: Shkup - Postuar me: November 17, 2011 1:46 pm
Email

Sh...<3

E lendove 1 zemer qe te deshi shume tani shkove te tjetra dhe s'me njeh me mua...por mos harro se dikush do te lendoje edhe ty ashtu sic me lendove muaa...

Qyteti: gjilan - Postuar me: November 16, 2011 5:51 pm

f....

shkoo...
shko.. se dikush tjeter po te pret
shko.. se nje zemer tjeter te therret'
shko..e buzeqeshi dikujt tjeter un do rrii te digjem e te tretem
shko.. e me le vetem te vuaj shko.. se zoti keshtu e paska shkuar
shko.. e prap me duaj
shko..por lamtumir mos me thuajj...

Qyteti: Tirane - Postuar me: November 14, 2011 4:17 pm
Email

Kamela

Ulur jam ne dhome
Ndalem dhe mendoj...
Pse i gjith ky ftoht?
Kur jasht nuk ka boree??...
Zemren e kam akull
dhe trupi me ngrin...
se e kam nje plag..
thell ne shpirtin tim.....
A thua O ZOT
ka njeri ne bot
qe mund te me kuptoj se per ke lotoj...??!!! (

Qyteti: Puke - Postuar me: November 12, 2011 3:22 pm

Bianca nera

Qyteti: shkup - Postuar me: November 3, 2011 1:31 pm
Email

hamide

nese ti nuk me beson mua
dije qe shum e ke te gabuar
saher te kam than se ty te duadhe sa herdo te them qe nuk muj met haruar
dije shpirti jem
se deri ne fund
te jetes tem
e jotja do te je <3<3<3te duaa vetem per tyy (>

Qyteti: prishtin - Postuar me: October 28, 2011 10:21 pm
Email

idaa

Te dua te dua deri sa te vdes edhe kur te vdess ne at bot do te press

Qyteti: prishtin - Postuar me: October 28, 2011 5:02 pm
Email

Nittaaa.

Qyteti: USA - Postuar me: October 24, 2011 2:42 pm
Email

Mileda

Lepurush vesh kaush, do te push mu ne buzh...se te dua me merr per grua, ore qerrata se sbehet jeta pa gra. O rrushi bardh o rrushi i embel, te kam mjalete e ilac per zemer. Se pa ty jeta eshte merzi vec ta dish se pa ty dot srri.

Dedikuar Tilit zemres time.

Qyteti: uk - Postuar me: October 23, 2011 11:47 pm
Email

Visi

Dashnija me tradhtoj po spo di si ta sqaroj merre ket imeil e mos me le te vajtoj visi2012@live.com

Qyteti: p.r - Postuar me: October 23, 2011 3:00 pm
Email

lirjana

Qyteti: tetovo - Postuar me: October 21, 2011 1:37 pm
Email

vijjjjjjjjjeeeeeeeeee

o pellumb o pellumb ket leter mos e humb e kam shkruaj me mendime qe te ja dhuroj shoqes time!!!<3<3

Qyteti: tirana - Postuar me: October 20, 2011 11:34 pm

xhulia

cdo moment te mbaj ne zemer kudo vej per ty mendoj je endra qe zoti me realizoj te lutem me duaj e mos me zhgenje te dua aq shum saqe asgje sdo me ndaloj te bej gjithcka zemra te deshiroj te duaaaaaaaaaaa landiiiiiii <3je gjithcka per mua

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 19 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]