Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: pogradec - Postuar me: October 19, 2011 4:59 pm
Email

don ysa

un te dua vetem ty o jeta ime ,, ajd shkojm nga paeku ande nga fryhet barku

Qyteti: tiran - Postuar me: October 15, 2011 9:12 pm
Email

dimmi

Ti je zemra ime bukur je e embel je si flutur per cdo nat dua tjem me ty te ti shoh te bukrit sy te te puth e te percafoj e te them sa shum te dashuroj.?

Qyteti: korc - Postuar me: October 15, 2011 12:35 pm
Email

arbri

ti je endrra un endrrimtari ti je dashuria un i dashuruari ti je malli un jam zjarri ti je vdekja un jam varri

Qyteti: prishtinne - Postuar me: October 15, 2011 6:17 am
Email

Adelinna

I PO SHKON
Ti po shkon, mua po me len n'vetmi,
Por ti nuk e di se une nuk mund t'jetoj pa ty
Ti po shkon e po len mbas shum kujtime,
Edhe pse ti i ke harruar
Qe te gjitha jan ne mendjen time.
Gjithmon te kam dasht por ti ket se kupton..
E mua shpresa do me mbaj edhe pse ti larg po shkon
Me syt e tu te bukur gjithnje shikjoa rrugen time
Me Buzet e tua te embla emelzove jeten time
Tani me thuaj qfar do te bej pa ata sy
S'do ta shoh as rrugen eee as ty...
Si nje e verber do te shtegtoj rrugeve te jetes
Si nje ee humbur kujtimet do t'ja perseris vetvetes
Do te qmendem pa pershperitjen tende TE DUA
Deri sa vdekja te me vjen ti ne zemer time do te jetosh me mua.

Qyteti: fier - Postuar me: October 14, 2011 7:11 pm
Email

alban

te dua me gjithe shpirt te dua me gjithe zemer ti je gjithcka per mua krejt ne zemer !!!!!K

Qyteti: Prizeren - Postuar me: October 14, 2011 4:22 pm
Email

Jana

Mundohesh kujtimin me e rujt mundohesh mos me vujt po mem hjek prej zemre kurr ski me mujt.

Qyteti: Tirana - Postuar me: October 14, 2011 3:17 pm
Email

Kamela

Ne ecnim mbi reren e lagur...
shikimi tek ty me mbetii..
Te pyeta se sa me doje...
Ti ktheve syte nga deti...
Prap mbi rere kalonim...
dhe syte e tu veshtrojaa..
Tu afrova dhe e ndieja...
Edhe une sa deti te dojaaa... ))

Qyteti: shkup - Postuar me: October 13, 2011 7:51 pm
Email

KaNChE

Kur Jam Kon I VoGel Ikam Pas 2 VjeT KUr UriTa Pak MsoVa GjDo Gjo

Qyteti: shkup - Postuar me: October 13, 2011 7:51 pm
Email

KaNChE

Kur Jam Kon I VoGel Ikam Pas 2 VjeT KUr UriTa Pak MsoVa GjDo Gjo

Qyteti: vlore - Postuar me: October 12, 2011 1:30 pm

romeo

te dua dhe do te dua gjithmon sa te kem frym . edhe pse me rri larg dashuria ime per ty nuk do te ndryshoj asnjeher jeta ime sepse je e vetmja arsye per te cilen jetoj dhe jam ber nje njeri me i mir

Qyteti: peja - Postuar me: October 12, 2011 9:29 am
Email

nitta

gjdo nat mendoj dhe ne enderr te pres qe te kam ne shtrat deri en mengjes te zgjohem une e para kafen ta qes dhe me plot zemer te them loqk mirmengjes......tdu shum shum

Qyteti: tetova - Postuar me: October 11, 2011 7:37 pm
Email

blerim

Nese te pyet dikush se apo e don dikend.TYY mendo per mua dhe thuaj askend...

Qyteti: tiran - Postuar me: October 6, 2011 6:48 am
Email

andreaa

gabimi me i madh qe mund te besh ti... esht ti falesh dikujt zemren..qe se di ku e ka te veten...

Qyteti: kukes - Postuar me: October 5, 2011 8:27 pm
Email

visi

thon se njerezit me engjujt nuk dashurohen dot,se njeri eshte ne qiell e tjetri ne tok,po un nga ky ligj bera nje perjashtim,se sot jam e dashuruar me engjullin tim.

Qyteti: Kosov-Prizren - Postuar me: October 5, 2011 7:59 pm
Email

valon shigjeqi

Nuka ta jap nje lule se ajo thahet por ta jap nje puthje qe ne zemer mbahet

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 20 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]