Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Kosov-Prizren - Postuar me: October 5, 2011 7:49 pm
Email

valon shigjeqi

Do ti tregoi dy pellumba ti vjedhin buzet e tua ne mes te nates te misjellin mua

Qyteti: durres - Postuar me: October 1, 2011 1:16 pm

mira

me mungon buza jote ne kete nat te qet,dora jote e but te me ledhatoj leht,syt e tu te embet te me falin nje shikim e i gjith trupi yt te ngroh trupin tim.

Qyteti: Ferizaj - Postuar me: September 28, 2011 11:11 am
Email

Medina

Dashuria eshte si nje kopsht me lule po u fute u ngule.<3

Qyteti: Gjakove - Postuar me: September 27, 2011 8:33 pm
Email

Besiana

jam ne shpirtin tend e lumtur,e qeshur
jam ne trupin tend e humbur e zhveshur
jam zjarr i pa dukshem nen hirin e fshehur
ne aromen tende e pa pir e dehur
jam si jorgan enderrash qe ty te mbulon
jam dora qe dridhet kur ty te ledhaton
jam nata pa gjume mbushur ledhatime
jam zemra qe digjet tek ti fryma ime
jam fjala e dhene besa amanetit
jam pa zemren time qe tek ti me mbeti

Qyteti: skenderaj - Postuar me: September 25, 2011 12:09 pm
Email

alisa

dua te behem got te vi ne duart e tua sa her te pish uj te me puthesh mua

Qyteti: durres - Postuar me: September 23, 2011 10:57 pm
Email

ArTi

I shoh syte e tu,e ndjej eren tende te embel,mendoj si te kam prane....Shpirt te falenderoj me gjith forcen e shpirtit qe egziston per mua je shum e shtrenjte per mu jet..

Qyteti: tetov - Postuar me: September 23, 2011 4:50 pm
Email

amir

une dua dicka po nuk e di a do me plotsohet ................................................... qe te theni se akullorja eshte ma e mira faqe ne internet hahaha lol

Qyteti: tirane - Postuar me: September 22, 2011 1:27 am
Email

jasmina

mbyll syte zemer dhe embel buzeqesh,bej 1 enderr te bukur dhe imagjino sikur jam prane teje dhe po te pyes a me do? dhe pastaj hapi syte dhe pyete veten a e dua vertete???

Qyteti: pej - Postuar me: September 19, 2011 6:36 pm
Email

miloti

nese ndonje her pendohesh mos u turpero ti do jesh e mirseardhur vetem urdhero ndoshta nje dit ndoshta nje vit e verteta do del ne shesh ku jemi pa ku jemi nda aty do me gjesh?

Qyteti: prishtina - Postuar me: September 17, 2011 2:08 pm
Email

liza

sa mir qenka me kan ndashuri mirpo keq qenka me mbet nvetmi larga larg

Qyteti: freizaj - Postuar me: September 16, 2011 11:32 pm
Email

manekenet

Qyteti: rahovec - Postuar me: September 10, 2011 10:37 am
Email

ela eli

e bukur jeta ne qetsi,, shum e komplikume me dashuriiii
ela eli
mpuq

Qyteti: gjakova - Postuar me: September 10, 2011 7:47 am

valon

en zemer do ta kam nje vajz me flok te gjata se shum e du ajo do te jet veq per mu se une shum e du po as vet smuj me besu se shum s du

Qyteti: New York - Postuar me: September 6, 2011 5:54 pm

Jessy

I loved you once
I love you still
ALWAYS have
ALWAYS will

Qyteti: korca - Postuar me: September 4, 2011 1:24 pm
Email

erjon

dashuria eshte nje lule e bukur ne humnere ,,ai qe eshte i zoti e keput dhe i merr ere

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 21 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]