Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: gostivar - Postuar me: September 4, 2011 2:40 am
Email

linda

A e sheh se cfar te solli jeta te genjeu me gjera te pa verteta,humbe njeriun per te cilin luftove shkove atje ku Dashuri nuk shijovee

Qyteti: prizren - Postuar me: August 31, 2011 10:55 am
Email

fatlinda

Po qarkullon nje thashetheme verdalle se djemte jane me te forte se vajzat!Ju lutem! A mund te mbani nje bebe ne barkun tuaj per 9muaj?A mund te zieni, pastroni e te flisni ne telefon ne te njejten kohe? A mund te lendoheni e te mos ankoheni? A mund te ecni tere diten me take te larta? A mund te qani tere naten dhe te zgjoheni mengjesin tjeter sikurse cdo gje eshte ne rregull?Femrat jane pa ndihme vetem derisa tu thahet llaku i thonjeve.

Qyteti: tiran - Postuar me: August 28, 2011 4:07 pm
Email

Nora

Qyteti: mitrovic - Postuar me: August 23, 2011 12:14 pm
Email

dani

Dikur me thoje se je jeta ime une te besoja me thoje te dua me lot ne sy me thoje se une vdes per ty me thoje ojet me thoje te du ne fund te nzana duke me tradhtu

Qyteti: Gjakova - Postuar me: August 19, 2011 10:54 pm
Email

Limi

Qyteti: Rahovec - Postuar me: August 18, 2011 5:01 am
Email

Flamur

Dashuria eshte 1 Gje Qe Me Pelqen Mua Dashuraia Eshte Jeta Imee Dashuria eshte Zemra Ime Ne Dashuria eshte Gje me e embel Ne Bot Dashhhurrriiiiaa.. ♥♥

Qyteti: Vlore - Postuar me: August 16, 2011 9:47 am
Email

Luljeta

Aty ndodhem une ku rre zemra jota me ke bere per vete o yll i kesaj bote

Qyteti: genova.ita - Postuar me: August 8, 2011 11:58 pm
Email

bellodentroo

Qyteti: kosova - Postuar me: August 6, 2011 8:51 am
Email

erza

Me fal qe kurr nuk munda te jem ashtu sic doje ti,me fal qe kurr ste fala as me te voglin ledhatim,E di?..ndoshta e meritoj..gabova..kujtova se gjestet,fjalet,perqafimet,e perkedheljet nuk kishin shum rendesi,por gabova dhe tani qe jam ne vetmi kam mall per castet qe kalonim ne te dy,kam mall per ato qe dikur mendoja se skishin rendesi

Qyteti: shkup - Postuar me: August 2, 2011 2:41 pm
Email

leonora

Qyteti: gjilan - Postuar me: July 30, 2011 3:05 pm
Email

`Kamm friiK se ni ddit t`shoohh poo suum vrenn tt`PreKii poo suum nnddjenn tt`Flass po suumm degjoon ee tii skii qka quditesh ski qka mu merzit kur trupi sum livritt sKii qqka ee thirr deeKeen KuuR nn`Truupp toondiinn e Koomm vetenn . !!

Qyteti: tetove - Postuar me: July 27, 2011 4:08 pm
Email

lisa

SHPIRTI I THOT SHPIRTIT ME GJITH SHPIRT O SHPIRTI IM TI JE SHPIRTI I SHPIRTIT TIM ....HEHEHE

Qyteti: Ferizaj - Postuar me: July 22, 2011 4:05 pm
Email

Arjeta

Zogu e do malin,
peshku e do detin,
te dua une ty ,
me shume se veteveten,

te dua me zemer,
e jo me hajgare,
sepse je vajze e bukur,
dhe se je shqiptare.

Qyteti: gjakov - Postuar me: July 21, 2011 6:51 pm
Email

kristian

bilbili ne deg sa bukur kendon ia puthsha buzet qeti qeti qe pe lexon

Postuar me: July 21, 2011 10:58 am
Email

visbonaa

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 22 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]