Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: rahovec - Postuar me: July 5, 2011 7:57 pm
Email

eliiiiiii

Qyteti: Prizren - Postuar me: July 5, 2011 7:31 pm
Email

toni

Qyteti: drenas - Postuar me: July 5, 2011 11:18 am
Email

Kushtrim

Dashuria nuk tradhtohet por ajo ruhet me zemer e me shpirt

Qyteti: durres - Postuar me: July 4, 2011 12:50 pm
Email

ina

dashuria eshte e bukur vetem kur e gjen dashurin e vertet

Qyteti: doblibare - Postuar me: July 4, 2011 6:40 am
Email

kastrijot

ne enderr je pran buzve te mija pse dasuria ime te ndodhi gjo gje per ty o te hyja ne zjarr ne treten mendimet e utura meja ime gjen prekje kur te kujton tyyyyy...

Qyteti: suharek - Postuar me: July 3, 2011 2:50 pm
Email

jetmir

Oh NEN E BAB ju lutem me besoni vetem at e dua pse
me torturoni dashurija
nuk esht loj te shuhet aq
let po esht e nguluar ne
zemren time qe nuk shuhet
per jet.....

Qyteti: zvicer tetove - Postuar me: July 1, 2011 3:47 pm
Email

amire bukuroshe <3 e zvicers

te dua zemra ime te dua shume e di
si peshku pa uje pa ty nuk mund te rri.
edhe pse ti nuk me beson
kjo zemer vetem ty te don.
te shpresoj qe kete nje dite ta kuptosh
dhe ne krahet e mi me vrap te vraposh.

Qyteti: zvicer - Postuar me: July 1, 2011 3:45 pm
Email

amire bukuroshe <3 e zvicers

Qyteti: zvicer tetove - Postuar me: July 1, 2011 3:43 pm
Email

amire bukuroshe <3 e zvicers

Qyteti: zvicer tetove - Postuar me: July 1, 2011 3:42 pm
Email

amire

Merre zemren time
Dhe me te jeto
Ateher do ta kuptosh
Se ky shpirt ty te do.
Nese ti nuk vjen
Mos me ler te pres
Merre jeten time
dhe lerme te vdes.
Merri syte e mi
Dhe me ta shiko
Ateher do ta kuptosh
Qe moti te njoh.

Qyteti: zvicer tetove - Postuar me: July 1, 2011 3:39 pm
Email

amire

--------------------------------------------------------------------------------

nese vjen koha lamtumir te me thuash
te lutem zemra ime asnje cast te mos
vuash se nuk dua ti shoh te perlotur
un ata dy sy ti mos vuaj lock
vuaj un per ty

Postuar me: July 1, 2011 10:04 am
Email

fahriu

Qyteti: Kavaje - Postuar me: June 30, 2011 7:34 am
Email

Reina

emrin e kam TE DUA
mbiemrin VETEM TY
keshtu do te prezantohem
edhe ne varr kur te hy

Qyteti: DURRES - Postuar me: June 29, 2011 8:30 pm
Email

ANITA HOTI

U LODHA DUKE TE PREKUR PA DOR U LODHA DUKE TE PARE PA SY U LODHA DUKE JETUAR PA TY.

Qyteti: XX - Postuar me: June 26, 2011 10:27 pm
Email

Mee...Daa

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 24 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]