Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: tr - Postuar me: April 12, 2011 8:01 pm

ami

TE DUA ME SHUME SE DJE
DHE ME PAK SE NESER

Qyteti: Tirana - Postuar me: April 12, 2011 12:01 pm
Email

Ervin Kamzaliu

Livia Sweet April 12 at 4:38am Report
Buzet e mia ndalen mbi buzet e tua,zemra ime mori jet ne rrahjet e zemres tende,shikimi yt i embel me dha drit mua,dora ime me tenden u bashkua,tani ishim nje...cdo gje rreth meje vazhdoi te ndalonte,ishe personi i vetem qe x mua egzistonte.Kur buzet e mia ndjen ngrohtesin e buzeve te tua, ne ato momente mu duk sikur bota ra mbi mua.Puthja vazhdonte...vetem prania jote me qetesonte.Ne te qinden e sekondes cdo gje perfundoi.Se di se si ndodhi,nk munda ta kuptoj.Sjam e sigurt ne me beson por nje gje ta siguroj......JETEN PER TY FAL SE TE DASHUROJ.....

Qyteti: ISTOG - Postuar me: April 11, 2011 7:05 pm
Email

beni

kur potshof ne foto me kujton nje gje,me kujton nje jet qe nuk ejetoi me.Mekujton kohen kur isha me ty kur ne kreit boten ishim vetem ne te 2

Qyteti: TIRANE - Postuar me: April 10, 2011 10:33 am
Email

GENA

MERRE ZEMREN TIME DHE ME TE JETO ATEHERE DO TA DISH SE SA SHUMe TE DUA ..

Qyteti: vushtrri - Postuar me: April 10, 2011 8:57 am
Email

besa

Kur Syni Loton mos beso se te Dashuron
Kur Zemra Vuan mos mendo se te Duan
Kur Shpirti te shuhet Dashuria nuk tretet po mbetet!!!...

Qyteti: vu. - Postuar me: April 10, 2011 8:55 am
Email

besa

Kur Syni Loton mos beso se te Dashuron
Kur Zemra Vuan mos mendo se te Duan
Kur Shpirti te shuhet Dashuria nuk tretet po mbetet!!!

Qyteti: vu. - Postuar me: April 10, 2011 8:55 am
Email

besa

Kur Syni Loton mos beso se te Dashuron
Kur Zemra Vuan mos mendo se te Duan
Kur Shpirti te shuhet Dashuria nuk tretet po mbetet!!!

Qyteti: new york - Postuar me: April 8, 2011 10:02 pm
Email

xhesika s......

Pa ty bota e humb kuptimin, pa ty dielli e humb shkelqimin, pa ty dita nuk errsohet, pa ty nata nuk kalohet, pa ty endrra nuk enderrohet, pa ty jeta jo, jo nuk jetohet!!!

Qyteti: Prizren - Postuar me: April 8, 2011 7:49 pm
Email

---Arditt--

Sa her me ke lendu,te vraft perendia,kur te jesh e lumtur,ti ktheft zoti vuajtjet e mia

Qyteti: gjakov - Postuar me: April 8, 2011 7:11 am
Email

leka

dashuria pa puthje si telefoni pa mbushje

Qyteti: kumanov - Postuar me: April 6, 2011 11:00 pm
Email

elmedina

Per dike jeta tregohet shume e vrazhd dhe mizore,sa qe at agresivitet qe qe e ka ndaj jetes aj njeri e shreh me Krenari,pikerisht krenaria eshte ajo qe shkatrron jeten e tij,dhe ta humb personinme te dashur dhe me te rendesishem te jetesandaj si sygjeraim ju them "Mos Shfaq Krenari Aty Ku Nuk duhet.

Qyteti: kumanov - Postuar me: April 6, 2011 11:00 pm
Email

elmedina

Per dike jeta tregohet shume e vrazhd dhe mizore,sa qe at agresivitet qe qe e ka ndaj jetes aj njeri e shreh me Krenari,pikerisht krenaria eshte ajo qe shkatrron jeten e tij,dhe ta humb personinme te dashur dhe me te rendesishem te jetesandaj si sygjeraim ju them "Mos Shfaq Krenari Aty Ku Nuk duhet.

Qyteti: peja - Postuar me: April 3, 2011 5:47 pm
Email

nora

gjdo nat mendoj dhe ne enderr te pres qe te kam ne shtrat deri ne mengjes te zgjohem une e para kafen ta qes dhe me plot zemer te them loqk mirmengjes \tdu shum kushtrim\

Qyteti: germany - Postuar me: April 3, 2011 4:59 pm
Email

zeshkanja

jam vajz e paster si loti nuk dua te me tradhetoj lloj lloj idioti

Qyteti: Struga - Postuar me: April 3, 2011 4:53 pm
Email

shay'a

sa yje ka qelli smund ti numrosh sa shum te dua smund ta besosh sikur yjet ta dunin se sa te dua do vinin e do qanin bashk me mua...!

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 30 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]