Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: elbasan - Postuar me: April 2, 2011 9:00 am

xhovana

edhe pas 1000 vjetesh kur pluhuri i harreses te na kete mbuluar ti do te mbetesh gjithmon engjelli im i preferuar

Qyteti: austri - Postuar me: April 1, 2011 7:18 pm
Email

daniela

Te Dua TE DUA deri SA te vdes KUR te vdes ATJE te PRES

Qyteti: theranda - Postuar me: April 1, 2011 12:58 pm
Email

mimoza

Nese ashuria per ty eshte urrejtje mos ia fal te tjerve por mbaje per wete nese ke humbur rrugen gjeje pa mua por mos i lendo te tjeret si me lendove mua

Qyteti: prishtin - Postuar me: April 1, 2011 10:16 am
Email

sara

je endrra qe e sho gjdoo nat je vdekja qe do te me merr nje idt je drita qe me ndihmon te shiqoj je evetmja arsye per te cilen jetoj?tduuD

Qyteti: gramsh - Postuar me: March 31, 2011 8:36 pm
Email

jonida

Mos e pi cigaren se tymi te vret por me puth mua qe te jetosh i qete

Qyteti: terpez - Postuar me: March 30, 2011 9:12 am
Email

besart

te dua te dua sa qe nuk beson por kur te besojsh mos me thuaj te dua................te dua te dua deri sa te vdes nj

Qyteti: terpez - Postuar me: March 30, 2011 9:04 am
Email

besart

te dua te dua sa qe nuk beson por kur te besojsh mos me thuaj te dua................te dua te dua deri sa te vdes nj

Qyteti: prizren - Postuar me: March 29, 2011 4:34 pm
Email

ela

dashuia qe e desha kurr s me deshti un qava e aj qeshi po dua ti a them te vertet po skam guxim a mundet ndonjani me me dhan kshillim

Qyteti: prishtin - Postuar me: March 27, 2011 10:08 pm
Email

ilir

kur te putha ne ball
mendja me sillej verdall
kur me the se te kam shpirt
ket gjithmon e kom prit
kur me the se te kom xhan
mu duk se zemra me bani bam
DEA te kom jet
mpuq o shpirti im

Qyteti: prizeren - Postuar me: March 27, 2011 12:26 pm
Email

cani

dashuria eshte shume e mire kur tivjen fundieshte shume e veshtire

Qyteti: rahovec - Postuar me: March 27, 2011 6:15 am
Email

ardit

Qyteti: rahovec - Postuar me: March 27, 2011 6:13 am
Email

ardit

nese prej meje mendja ste hiqet
nese per mu zemra te digjet
atehere eja dhe me prit pak mua
qe te vij te te them te DUA

Qyteti: shkup - Postuar me: March 26, 2011 9:31 pm
Email

sadam

nuk uroj qe jeta jote te jet e gjat sa jeta e nj eylli so ishte shum e gjat.. nuk uroj qe jeta jote te jet e gjat sa jeta enje trendafili so ishte shum e shkurter por uroj qe jeta jote te jet e shendritshme si ylli dhe e bukur si trendafili

Qyteti: gjilani - Postuar me: March 26, 2011 7:47 pm
Email

ReaL BoY Gjilan

Qyteti: gjk - Postuar me: March 24, 2011 1:05 pm
Email

linda

me fal qe te lendova dikur
me fal qe deshiren tende
nuk guxova ta provoj kurr
me fal qe sika me ty por sishte
fai im edhe vet e di.

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 31 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]