Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: shkup - Postuar me: March 22, 2011 11:16 pm
Email

leonid

nese ti me do ma thuaj te verteten sdo ta jap vec zemren por do ta jep dhe jeten

Qyteti: prizren - Postuar me: March 22, 2011 7:50 pm
Email

lona

pa ty bota e humb kuptimin pa ty dielli humb shkelqimin pa ty drita nuk ersohet pa ty nata nuk kalohet pa ty endra nuk enderohet pa ty jeta jo.jonuk kalohet!!!!!

Qyteti: peja - Postuar me: March 22, 2011 12:58 am

jeettaa

une te duaa tyy dhe ti me donn mua mbas andej burr e gruaa te duaa shumm shpirtti imm kiddi

Qyteti: peja - Postuar me: March 22, 2011 12:39 am
Email

jetta

te them te dua <3 dhe te dua shum <3 me thuaa te duaa <3 por a me do sa te duaa une tyy <3 te duaa shumm kidii imm <3

Qyteti: prishtin - Postuar me: March 20, 2011 9:40 pm
Email

antoni

Dikur ishim shok dhe kishim dhimbje te njejt reagoj simpatija jote dhe ndryshoj krejt mos me thuaj shok se shum me lendon nuk mund ta kesh shok dikon qe e don.....

Qyteti: Macedonia - Postuar me: March 20, 2011 7:24 pm
Email

Nachko

Libri i dashuris time per mua sot paska pas faqene fundit,zemra ime e mjer sot paska rrahjen e fundit,dy fjal dua te them perpara se te mbaroj zemra ime kur te pendohesh mos me kerko ne telefon por te varrezat e zeza do te jem pergjithmon,mbi varrin tim njer leter do gjesh,ti do ta lexosh per mua pran nuk do me kesh..Lexoje me ze te lart se te shkruar do kesh...un ika nga kjo bot qe ti i lumtur
te jesh

Qyteti: viti - Postuar me: March 20, 2011 7:49 am
Email

endrit

sa shum te kam dasht por ti me tradhtove shkove te nje tjeter e une ty me sdua te shikoj sepse une e kam nji femer tjeter edhe ki me pa se kerkush ska me ta rras haahahah

Postuar me: March 19, 2011 3:04 pm
Email

nesa

m ka marr malli ata sy me ti pa mka marr malli bash me ty me kan m ka marr malli n krah tanin apet me ra mka marr malli po ajo ko skthehet ma

Qyteti: tirana - Postuar me: March 19, 2011 6:47 am
Email

gjuljana

te dua te dua se di ti sa shum te dua ajo nat ishte nata me e embel se ti je gjihcka per mua te dua nata me e embel esht e henja mars 1date

Qyteti: Skivjan - Postuar me: March 18, 2011 10:01 pm
Email

Bami

Per ty ska nota per ty krejt jon te kota ti egziston per mu edhe kur te shkatrrohet bota

Qyteti: Skivjan - Postuar me: March 18, 2011 10:01 pm
Email

Bami

Pse pom mungon kur loti pom pikon pse tjetrin po e dashuron ku e din qe ai me tjetren te tradhton?

Qyteti: tetov - Postuar me: March 18, 2011 7:18 pm
Email

lume

pse naj her vici qan
pergjigje:se e ka nenen lop
heheheh

Qyteti: tirane - Postuar me: March 18, 2011 5:32 pm
Email

best

e shkuajta ne rere te dua ate e fshine rete e shkruajta ate ne re ate e fshine rete e shkruajta ne zemer te dua aty mbeti perjete

Qyteti: durrres - Postuar me: March 17, 2011 12:47 pm
Email

ZAMIR

TE DUA TE DUA PER TY PO VDES TI A ME DO MUA PERGJIGJE PO PRES.............................

Qyteti: kamenic - Postuar me: March 15, 2011 2:45 pm
Email

enis

bie me fjet nuk me flihet shkoj me nejt nuk me rrihet mar me msu nuk me mesohet se fetyra jote me perkujtohet (l)

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 32 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]