Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: kosova - Postuar me: March 14, 2011 10:10 pm
Email

agron

Ne flet te drandafilit pushon nji fluter kurse n zemren tem emri yt i buker

Qyteti: kosova - Postuar me: March 14, 2011 10:09 pm
Email

agron

Ne flet te drandafilit pushon nji fluter kurse n zemren tem emri yt i buker

Postuar me: March 14, 2011 2:38 pm

tina..:)

Mos u ben budalla
kur mundesh me shume
se qdokush te do e ti kete
aspak nuk e kupton..!!

Qyteti: gjakova - Postuar me: March 14, 2011 9:57 am
Email

gentian

Sa Shuum jOm Pennduu qe n'Tyy Dikuur jjOm DAshuuruu , Po shyqyr Pii ZOTIT Kreejjt TKoomm harruu , Tii s`egzistoon Moo Per muu

Qyteti: pudujev - Postuar me: March 14, 2011 6:39 am
Email

florentina zeka

zemra JEM ME PRI SE UNE TY TE DUA E TI SE a me doo mua veq ma mir me mendegjue mue se tjeter knn

Qyteti: kumanove - Postuar me: March 12, 2011 6:58 pm
Email

reshat

E mallkuar qoft dita kur te pash un ty , mallkuar qofshin lotet qe kan rrjedh per ty mallkuar qoft kjo jet qe e jetoj pa ty

Qyteti: ferizaj - Postuar me: March 12, 2011 2:26 pm

egzona shahini

Mos harro dashuria eshte e embel "shijoje"
eshte e ndishme "ledhatoje"
eshte e pa qart "kuptoje"
eshte revist"lexoje"
eshte liber "botoje"
eshte semundje "sheroje"
eshte luft"fitoje"
eshte e eger"zbute"
eshte kokfort"lute"
eshte e humbur"gjeje"
eshte e vdekur"ktheje"
te ik"ndjeke"
eshte e but "preke"
eshte urdher"zbatoje"
eshte ligj"rrespektoje"
ESHTE PRON E JOTJA RUAJE DUAJE DHE GJITHMON MBROJE

Qyteti: ferizaj - Postuar me: March 12, 2011 2:17 pm

egzona shahini

s'ka lule pa zambak s'ka zamer pa gjak s'ka rini pa dashuri

Qyteti: ferizaj - Postuar me: March 12, 2011 1:04 pm
Email

egzona shahini

Qyteti: ?? - Postuar me: March 12, 2011 11:48 am

egzona

Qyteti: Gjilan - Postuar me: March 11, 2011 12:29 am
Email

BeTimii

sot jom kon n`staCion te venni ku jemmi takku
Luttja jeem te zOtti osht me ty mu bashkku
nese pakk jOm kon i dreejt press kjo Luttje mu pLottsu
Kurgjo sjon do minnuta kurgjo so ky seenn
ti meriton ma shumm po krejt vin me reen

Qyteti: lipjan - Postuar me: March 9, 2011 3:03 pm
Email

?

po vuaj per nje vajz shum te bukur. per te cilen edhe e jap jetn .por ajo as nuk me njeft se kush jam.e une e lus zotin qe te ma plotson dessiren

Qyteti: drenas - Postuar me: March 9, 2011 1:33 pm
Email

ariana

Edhe nje her zemra po me thahet,edhe nje here shpirti po me lendohet,vuajtjet e dikurshme prap pomme kthehen,plaga e vjeter serish po mme trazohet,me fal qe jeten nuk e dua, me fal qe vdekjen e kerkoj,me vjen shum keq qe keshtu qenka shkruar,poe veq e vdekur mundem te harroj,n erend te par i besova zotit,ne rend te dyte te besova shum ty,se mendova se po me ndjek rruga e lotit,se mendova se zemra kshtu zemra mu ka thyyy

Qyteti: drenas - Postuar me: March 9, 2011 12:39 pm
Email

ariana

Lumturin kerkova po nuk e gjeta,idealen ma dhurove ti vet por kurr nuk u zbeha,dashurin per ty e ruajta ne fshehtesi,por i kam treguar dukujt dhe ti mir e di

Qyteti: gjakove - Postuar me: March 9, 2011 10:34 am
Email

shpressa

Vjen nje dit dhe do ta kuptosh, qe ke humbur nje Dijamant... gjat kohes kur vrapoje pas gureve te paqmueshem!

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 33 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]