Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Struga - Postuar me: February 23, 2011 10:26 pm
Email

blerty

te deshta me zemer te deshta me shpirt je yll ishtrejt xhithmon te kam prit

Qyteti: Tirane - Postuar me: February 23, 2011 12:38 am

Albana

..per,shpirtin tim..TOSIN..
Nqs dy do ishin nje,atehere ato dy jemi ne.. Te dy zemer,te dy gjithmone..ti je gjysma ime,ajo qe kaq shume me mungon..skam me as fjale ta pershkruaj ate qe ndjej per ty,thjeshte je JETA IME..drita ne sy!

Qyteti: fier - Postuar me: February 22, 2011 5:43 pm
Email

eduart

DASHURIA SESHTE LETER TE SHKRUASH,AS LODER TE LUASH,POR NJE DHIMBJE QE TE BENE TE VUASH DHE GJITH JETEN TA DUASH !!!

Qyteti: Tirana - Postuar me: February 22, 2011 2:10 pm
Email

Leandra

Kur te zgjohesh nga gjumi mos laj syt me lot dikush do te thot se sjam une n`ket bot ti mos pyet si vdiqa po pyet si jetova ku te gjitha netet pa ty i kalova :S:S

Qyteti: ferizaj - Postuar me: February 21, 2011 6:19 pm
Email

torolinga

te dashurosh vertet,atehere e kupton qe vertet jeton,,,,

Qyteti: deqan - Postuar me: February 21, 2011 5:22 pm
Email

Albina

Nata esht e gjat e gjumi sme ze zemra te kerkon po ti zemer ske dhe vertet harrova se je ne pakthim tani me tjeren je ne perqafim .... vetem per G...

Qyteti: tiran - Postuar me: February 20, 2011 9:36 pm
Email

skerdi

gruaja a sikur te isha zok dhe te fluturoja.
Burri a sikur te kishja cifte e dhe ta qelloja.!

Qyteti: preshev - Postuar me: February 20, 2011 9:32 pm
Email

anonim

Merre Zemren Time
Caje Ne Dy Pjes
Fjalen Te Dua
Ne Mes Do Ta Kesh
Merre Zemren Time
...Bjeri Sat Kesh Fuqi
Por Ki Kujdes Se Po Vritesh
Se Mbrenda Je Ti :S

Qyteti: Drenasi - Postuar me: February 20, 2011 8:56 pm

Aida

Nese je me mua eja tek une nese ste pelqej mbytu ne lum:@:@

Qyteti: mitro - Postuar me: February 19, 2011 6:25 pm
Email

brikena

dashurija per mue ka qen nr 1 po tash per mue nuk ka vler se na myt tradhtija per krejt qikat dashuroni dashuroni po jo ne njeri te gabuar
ju lutna

Qyteti: tirana - Postuar me: February 19, 2011 12:37 am
Email

bosii@bosi.com

dashuria esht jeta dashuria esht medim dashuria esht cithqka ne kete bot ate se edua ishall sme shkon kot paty ska kupetim jeta im pa ty do vedes rri the medoj vetm prej teje jetoj ne zemr te kam si yll si hen te dua shum shum . nese ne trupi do i takoj tjetrit zemra ime dot takoj vetm ty je pjes e padar e jetes tim medim te tjera medim te kaluara tje zemra ime sot vetm ty te dua melot qaj kur ty ste kam pran mallime themvetm ty te kam gjan zemra ime.

Qyteti: tirana - Postuar me: February 19, 2011 12:28 am
Email

bosii@bosi.com

ditet kalun zemre po mugona pese vallw po vuaj kur ti sme don me tjetr je parn mua me ke len me pik ne zemr kur te kamthen te dua rra edhe medoja vall egseston dashuria ti rri tu medu se salarg un kam shuk nuk kisha ca te beja se ketu me ethi halli eti sa spejt me harrove sa ika un ti me trathtove pse vall je meir un do behm gjarper edhe do te gafeshoj vetm trathetin nuk e duroj me kur te vi te teshikikoj ne sy dy pika lot to me bin se ty te desha me shpyrt edhe me zemr ti lide te gezohesh edhe un lida te vuaj je dit do eshikosh si dashuria nuk ka ne bot me kete gjarje ja kushtoj shokut tim genit ..

Qyteti: tetovo/gostivar - Postuar me: February 18, 2011 8:33 pm

ale-ale

nese kam nje lot fshije ty o engjell nese kam pak frym thithe ty o shpirt jeto ty per mua cka me bere qe aq SHUM TE DUA!!

Qyteti: sweden - Postuar me: February 18, 2011 4:50 pm
Email

resaa

sa te veshtira jan oret kur syri loton kur nuk mund te shohesh at qe e don a thua ku je a thua qpo ben a thua zemra jote a me kerkon

Qyteti: Albania - Postuar me: February 17, 2011 2:54 pm
Email

Anita

mami methot ekemi familje babi methot ju vras tedyve shoqeria methot eshte simpatik zemra methot mere dhe ik...

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 36 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]