Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: tetov - Postuar me: February 15, 2011 9:35 pm
Email

besar

lotoj syriu im e
fshiu dora jote
foli buza ime e
puthi buza e
jote

Qyteti: tirane - Postuar me: February 15, 2011 5:14 pm
Email

jona

i kerkova zotit nje trendafil me dhe nje kopesht i kerkova nje pike uje me dha nje oqean i kerkova nje engjell e me dha nje si ty......<3<3<3<3 te dua zemer...e...

Qyteti: Tr - Postuar me: February 15, 2011 4:03 pm
Email

Aurel

Me dhuro nje lule te jete pa emer,me jep pak kohe ta mbjell ne zemer,ME dhuro dy fjale ti bej poezi,ti lexoj gjdo dite ti flas per dashuri,Me dhuro nje puthje ce ta mbaj ne buze,me dhuro dy lote ne zemer ti fuse,Me dhuro ca te duash po pate deshire vetem mos me thuaj kurre LAMTUMIRE...reli

Qyteti: tirane - Postuar me: February 15, 2011 11:00 am

xhuljan

te duash /ke ndjenja
te kesh ndjenja ke zemer
hej zemer te dua

Qyteti: tirane - Postuar me: February 15, 2011 11:00 am

xhuljan

te duash /ke ndjenja
te kesh ndjenja ke zemer
hej zemer te dua

Qyteti: wien - Postuar me: February 15, 2011 3:53 am
Email

lina

me fal qe te lendova dikur me fal qe deshiren tende nuk guxova ta provoj kur me fal qe sika me ty por sishte fai im edhe vet edi per ty i....i po vuaj per ty

Qyteti: wien - Postuar me: February 15, 2011 2:44 am
Email

lina

sa here per ty shkruaj lotet pikojn mbi leter dhimbja i lezon te gjitha vargjet edhe nata duket e merzitur pa ty endrat e mia nuk i lexon askush dhe me digjet shpirti

Qyteti: wien - Postuar me: February 15, 2011 2:38 am
Email

lina

Besnik i djenjave ishe besnik i ndjenjave une te lendova kishe frik se une do te largohem prej teje ti me dhurove buzeqeshjen e une te humba nese te kerkoj tash esht shum von I me fal do te dua gjith mon

Qyteti: Ac Milan - Postuar me: February 14, 2011 6:42 pm
Email

D 1 L O

Hape zemren dhe vajto hape dritaren Dhe SHiko Hape letren dhe lexo te kam zemer mos haro

Qyteti: gilangjike - Postuar me: February 14, 2011 9:02 am
Email

cala

Nje telefon cingronte gati per gjdo dit e hapa allo me beri nje ftes un nuk e njiha as nuk dija gje por kuptova se nje I burgosur me dashuron perseri.(K)(K)

Qyteti: Gjilan - Postuar me: February 14, 2011 8:49 am
Email

kasi

Kur me the te dua,u qmenda nga gzimi,por ne kalendar ishte (1)PRILLI.

Qyteti: prishtina - Postuar me: February 14, 2011 12:45 am
Email

vlora

Te dua, por po e them me ze te ulet, sepse ulerimat i merr era dhe zhduken. Te dua shume shpirt!

Qyteti: gostivar - Postuar me: February 13, 2011 11:05 pm
Email

Besa

kujdes...fati dhe fatkeqsia jan miq te jetes mos u anashkalo kurr prej tvertetes..dashuro mos lendo kupto mos u verbo dashuri e zjart ekziston kerkoe me shpres kur ta gjesh ruaje te mos vdes..

Qyteti: gostivar - Postuar me: February 13, 2011 11:03 pm
Email

Besa

shikoj ditet po kalojn,e un afer nuk te kam,edhe ditet nuk me duhen kur pran teje un nuk jam.martesa per ty ishte e leht ne u ndam e tash jam vet edhe ditet qe me ty kalova 2 te mira sen i bona.me mu djal nuk kishe fat ne u ndam tash je rahat me at vajz qe je martu edhe mu ske me mharu.

Qyteti: gostivar - Postuar me: February 13, 2011 10:58 pm
Email

Besa

nese dashuria per ty esht urejtje mos u a fal tjerve por ruaje per vete..nese ti ke humbur shko gjej rruget tua vec mos i plagos te tjerat si mua...aktrove nje sken te dhimbshme pa i menduar pasojat qe vin pas une tbesova si e mar ndaj viktim e skenes tende rash..

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 37 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]