Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: skenderaj - Postuar me: February 13, 2011 12:34 pm
Email

egzon

Qyteti: 183 - Postuar me: February 13, 2011 3:25 am
Email

lina

jeta ime je ti me tup i takoj tjetrit por me zemer ty sepse kam nje nje frut qe ma dergoj zoti ti ate sedi qe esht krijesa jote shpirt jeta ime

Qyteti: 183 - Postuar me: February 13, 2011 2:37 am
Email

lina

bashkimi jon esht e pamundur nga te dy anet por jam betu vhtes time se kur te shtihem per vdekje dua te ttheras dhe te kem afer ather shkoj e qet

Qyteti: 183 - Postuar me: February 13, 2011 2:28 am
Email

lina

sonte me mungon shum shumm e lus zotin te me shofesh ne ender edhe neser te mendojsh se dikush vuan ashtu si ti i dashur qe vuajte dikur por tash esht von von

Qyteti: prishtin - Postuar me: February 12, 2011 6:47 pm
Email

erza

kur te shikoj harroj edhe te flas i dashur.... ME FAL, humbas per nje qast e zemra nis te rrah per ty papritmas ... thjesht nje fjal ty te ben te ndjehesh zemer kranar,puthja e par la nga pas vetmin si ZILIQAR......DASHUROJ ty yt e tua si nje djell linden per mua ....EKZISTOJ se te du si nje djell linden per MUAAA ........

Qyteti: gjilan - Postuar me: February 12, 2011 12:36 pm
Email

mimoza basha

ne ket naj jam vetem e rethuar ne 4 mure dhe po mendojn per ty dhe letas me rrjedhin lotet duke te dashur ty.. ndalem dhe mendoj e pys zotin se adote kam jet te jetoj vetem e vetem me ty ohh sa nat e gjat me duket pa ty qdo sekond te jetes time mendoj per ty dhe me duket qdo dit e qdo vit pa ty me jan ber shekuj oh shpirti im nese pyt ndonje her per mu zotin mos pyt ku mem taku se vetem varri zi mu me ka mbulu se te deshta ty sa qe edhe jetes time idhash fund per ty fatosssssssssss te deshta te dua dhe dote dua gjithmon

Qyteti: Oher - Postuar me: February 10, 2011 11:24 am
Email

Onni

nuk ka dit qe nuk mondoj nuk ka net qe nuk te endrroj por eja te lutem se pa ty nuk mund te jetoj

Qyteti: Therand-Suharek - Postuar me: February 3, 2011 4:32 pm
Email

Deshira

Qyteti: shkup - Postuar me: January 31, 2011 6:45 pm
Email

blerina

pasha ato buz qe ti kam shiju, pasha ato duar,qe ti kom shtrengu,pasha ate fytyr qe ende e kujtoj KURR E PERJET TY KURR NUK DO TE HARROJ

Qyteti: malishev - Postuar me: January 31, 2011 4:51 pm
Email

albion

Qyteti: suharek - Postuar me: January 30, 2011 12:23 am
Email

lina

te jetosh larg teje qenka shume veshtir por 99% edhe gjeja me e mire

Qyteti: rahovec - Postuar me: January 29, 2011 4:32 pm
Email

dukagjin

nese je ne gjum mendo per mua nese je zgjuar enderro se te du shum nese ky sms te pelqen edhe nga personi qe me zemer te ndjen

Qyteti: vlore - Postuar me: January 29, 2011 1:49 pm
Email

jorida

m fal q t dashuroj po eshte nj ndjenj q smund ta ndaloj ,,nuk jam un q t them t dua po eshte zemra ime q nuk pyet per mua

Qyteti: mitrovic - Postuar me: January 24, 2011 5:57 pm
Email

ari

per ty kam vuajtur dhe do vuaj xhithmon kjo bot sasht e as kujt prandaj sme behet von

Qyteti: gjilan - Postuar me: January 24, 2011 2:40 pm
Email

lora lora

.`Kallxomm ku e laa zemrenn qe dikuur ma dashtti temenn e soot spo kshyyr tjeterr veq pi teje memm treem ma bbonee mee hiile per att lshovaa dor pi teeje Kallxxom 1`sekond kur jee kon afeer mejee.

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 38 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]