Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: diber bulqize albanian - Postuar me: January 24, 2011 2:00 pm
Email

beli kaja

te dashurosh dashurine eshte dashuri e dyfishte.......

Qyteti: P. - Postuar me: January 24, 2011 6:21 am
Email

Donika

Me dashuri jeten ma shton, djaloshi im
edhe shpirtin pesh ma qon, ne perqafim,
me puth ne ball me ledhaton, pa pushim,
vetem me tyjam djaloshi im
Buzen ta puth se te dua,
shum te dua je yll per mua,
jeta ime, shpirti im, me dashuro ti djaloshi im.

Djaloshi im esht nje gezim ne zemren time,
jeta sna shkon kot, se me mbush me dashuri,
dhe ja ku jam sot shum e lumtur pa dyshim,
veq ty te dua, vetem djaloshin tim

Qyteti: london - Postuar me: January 23, 2011 9:11 pm

dona

Bilbili dhe un!
Nje bilbil i buukur shum net po vajtonte dashurin e humbur me lot e kujtonte,at bilbil te bukur ska kush e degjon plaget etij ne zemer ska kush ja sheron ...Vajto bilbil vajto per fatin tend te si se edhe mua me ndodhi e njejta TRADHTI...

Qyteti: kosova - Postuar me: January 22, 2011 7:02 pm
Email

raif

Se di sa te dua, sa te dua se di!
as zemra, as une se kemi te lehte,
une jam skllavi jot, skllave je dhe ti perjet

nese vdes un kaq i ri varrin tim bone ne oborr te gjamiis dhe mbi gur shkruaje ka vdek prej dashuris
Ne dashuri ka vec skllever, askush nuk eshte mbret.

Qyteti: prizeren - Postuar me: January 21, 2011 4:43 pm
Email

katalina

a pa dashuri nuk ka jet i love you te gjithve dashuria asht ne rend te par nr 1 hahha ju dua

Qyteti: SHKUP - Postuar me: January 19, 2011 1:50 pm
Email

JETA

Kam mall ne zemer kam lot ne sy,kam dhembje ne shpirt kur ste kam afer ty ,kur te bej zile dije se te ledhatoj,kur te coj sms dije se te dashuroj.

Qyteti: shkup - Postuar me: January 19, 2011 1:43 pm
Email

xije

SI GJAKU NE VEN, TI JE MBRENDA MEJE, TE DUA SHUM TE LUTEM EJA PRAN MEJE.

Postuar me: January 18, 2011 4:43 pm
Email

hasime

Qyteti: Kaqanik - Postuar me: January 18, 2011 1:53 pm
Email

besa Prushi

Pa u Menduar Mir
nuk do te Zhytem ne det
Gjdo kujjtt zemren time
Nuk iaa Fali Lett...<|3

Qyteti: drenas - Postuar me: January 17, 2011 2:15 am
Email

kujtaaaaa

deshiroj te behem lote te pikoj mbi faqet tua te vij deri te buza jote te puth e te them TE DUA.

Qyteti: elbasan - Postuar me: January 16, 2011 7:00 pm
Email

pamela

shum me perqafove dhe me the me prit dhe un te shtrengova dhe te thash kam frik. shum mezazhe me dergove , me dergove dhe ti , por nje dite me the "u prish kjo dashuri" ZEMER perse me dhe kete pergjigje me mir te me vrisje, ZEMREN te ma digjie. shum besim un kisha se prija kete nga ty shume me lendove dhe e vrave shpirtin tim . cmendurisht un ty te desha te dua edhe tani ; por ti mua sme beson dhe nje tjeter kerkon. ti ndoshta se kupton dashurine time dhe me le te cvdisja ne heshtjen e hijes time. i dashur kthehu se vetem ty te dua askush tj sdo te te doje me shume se mua.

Qyteti: Tetov - Postuar me: January 12, 2011 11:07 pm
Email

Selo

Qyteti: Tetov - Postuar me: January 12, 2011 11:06 pm
Email

Selo

Qyteti: Tetov - Postuar me: January 12, 2011 11:02 pm
Email

Selo

Qyteti: presheva - Postuar me: January 12, 2011 12:11 pm
Email

noraaa

TE DUA SHUMMM SHUMMMM SHUMMM ARBER TI JE JETA JEMMM

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 39 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]