Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: ???? - Postuar me: January 12, 2011 12:05 pm
Email

x-personja

per netet e erreta ti je "DRIT" per jeten time ti je "SHPIRT" per zemren time ti je "GJAK"pa ty smun te jetoj ASPAK per arbinn jeten temm qe e du shummmmmmmm kisss jeta ime

Postuar me: January 12, 2011 9:51 am

era

dashuria eshte gjeja me e shtejt e njeriut lum ai qe e gjen dashurin e vertet.

Qyteti: Tr - Postuar me: January 9, 2011 12:52 am
Email

Danjela

Te dua shume, te dua sa vet jeta..ashtu sic duhej romeo e zhulieta..

Postuar me: January 7, 2011 10:15 pm

PrincessGoth

E mira e nje Miqesie esht sepse te pranojne ashtu siq je..!
E keqja e nje Armiku esht se mund te te bej gjithcka..!

Postuar me: January 7, 2011 12:15 am

tetovarja

per ty goja ime gjithmon kondon,per ty mendja ime gjithmon mendon,per ty syri im gjithmon ka me derdh lot..per ty perendija me solli ne ket bot <3

Qyteti: rokov - Postuar me: January 6, 2011 2:47 pm
Email

nita

LAJM TE ZI JU LUTA ZOTIT NE DHE MEM SHTI PSE KSHTU NDODHI NUK EDI FAJTOR JAN SHOQRIJA IME ULEM QAJ DHE MENDOJ DITET ME TE IKUJTOJ EVESHTIR KJO JET PER MUA ATA QE NA NDAN QOFSHIN TE MALLKUAR NE DARSMEN ETIJ KUR SKOVA NJE TUF LULE JA DERGOVA DHE MARTESEN JA UROVA MU DREJTU ME NJE FJAL FALIMINDERIT ME THA DUKE QAR KJO NUK AHST JET PER MUA PASI STE KAM TY QE TE DUA PER KET JAM VESHUR ZI POR FAJTOR NUK JE TI DHE MOS ME MALLKO MEMLI SE FAJTOR JAN SHOQRIJA IME

Qyteti: GJAKOVE - Postuar me: January 6, 2011 1:02 pm
Email

PERPARIM SHALA

FERM ECILA TE DON ME ZEMER TI DUESH ME JAP EDHE JETE PO FERM CILA TE TRDHTON DUHET ME JAP PLUME KTO FJAL VLEN POR KURAV SE TRADHTON MASHKKET PA KUFARE NDJEN MANE THANKE KURVA

Qyteti: GJAKOVE - Postuar me: January 6, 2011 12:54 pm
Email

PERPARIM SHALA

KUR NJERI DASHROJET I SHAPLLE TE DASHURE DASHURI PO AJO NUK I BESON DH AS NUK JEP SHANES I DENON DJEMT AS SHANSE NUK I JAP ATEHERE SI DJEM KANE MJA DESHMU SE DON

Qyteti: podujev - Postuar me: January 5, 2011 2:15 pm
Email

besarti

e dua nje vajz po emrin s mund t ja them se shoqja e saj na beri problem

Qyteti: podujev - Postuar me: January 5, 2011 12:19 pm
Email

luljeta fejzullahu

hej a po me njeh ayhya pse soi shenon more a zemer se ku me te kallzue diqka ok mpuq liridoni

Qyteti: Prizren - Postuar me: January 3, 2011 12:15 pm
Email

PRINCII

Qa moj zemer se vet e kerkove , e pe qe nuk te deshi ti prap e dashurove , nuk te ka faj askush qe nuk pyete njeri , cdo fjal te tij ti e quajte dashuri , mos vuaj per te po te them , cdo fjal e tija ka qen rren , cdo lot i joti eshte me vler , se sa per nje njeri qe ishte pler

Qyteti: gjakova - Postuar me: January 2, 2011 3:44 pm
Email

ardiita

Zoti te lindi tyy dhe te dergoi te unn.Feja nuk na ndan ne kurr gjithmon do ti perkasim ne nje tjetrit .Sepse e duam njeri tjetrin dhe gjithmon do e dashurojm.

Qyteti: gjakova - Postuar me: January 2, 2011 3:43 pm
Email

ardiita

Zoti te lindi tyy dhe te dergoi te unn.Feja nuk na ndan ne kurr gjithmon do ti perkasim ne nje tjetrit .Sepse e duam njeri tjetrin dhe gjithmon do e dashurojm.

Qyteti: maqedonija - Postuar me: January 1, 2011 4:36 pm
Email

bujo

mos mendo qe jq me tjera qe va bere zemren hi dije se je me mua ta bej 8 me 2

Qyteti: Pogradec - Postuar me: December 31, 2010 9:48 pm

Toni

Nuk te them te dua,sepse vdes per ty.Nuk te them je gjithcka per mua,sepse asgje jam pa ty.Nuk te them me kethe zemren,sepse nuk e dua pa tyyyyyyyyyyyyyyyyy......

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 40 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]