Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: ferizaj - Postuar me: December 25, 2010 10:12 am
Email

laura

Per mesim azgje nuk di
per dashuri ta baj
8-me 2 uhuhu...

un ne shtpi ti ne kafiq
un mendoj per ty
e ti per mu hiq uhuuh ...

Qyteti: shkup - Postuar me: December 24, 2010 2:35 pm
Email

syzeza

Larg e kam diellin qe ben drit ,larg te kam ty o zemer po te dua si syt
Largsin tande nuk mund ta perballoj te dua o locka ime per ty ne cdo moment te mendoj.........

Qyteti: pej - Postuar me: December 23, 2010 12:11 am
Email

mentor

Qyteti: pej - Postuar me: December 23, 2010 12:05 am
Email

mentor

Qyteti: berat - Postuar me: December 22, 2010 6:26 pm
Email

anjeza

syte tane pame buzqeshjet shkembyem dashurin e pare ndjeva me njeriun e gabuare.shpesh here shiheshim gjithmon ne bulevard buzqeshje shkembenim dite edhe nate.zemra ime u dashurua me nje zemer te gabuare qe me zemren time kurre su dashurua por me beri te vuaj

Qyteti: Peja - Postuar me: December 21, 2010 5:52 pm

Diellza Dredhza

Fryu era qe perjashta,
Shkundi perdet e mendafshta,
Mos kujo se te harova,
Kartolinen ta dergova
Sikur boj te mos kisha
Do te prisja gishtin tim
Dhe me gjakun qe pikonte
Do te shkruaja ket urim

Qyteti: vlore - Postuar me: December 21, 2010 5:14 pm
Email

xxxxx

dashuria ime per ty nuk mund te shprehet me fjal eshte aq e madhe sa e gjith bota do te mbulohej me fletet e poezis te dua J

Qyteti: tetov - Postuar me: December 21, 2010 4:58 pm
Email

gaoldo

Une ty e dashur do te fal 10 min. 5 min per tu puthur dhe 5 min per seksualitet

Qyteti: tirana - Postuar me: December 17, 2010 8:14 pm
Email

bali arifaj

medoj pr ty cdo mumet.medoj pr ty sdo dit po me duket ti ceke trathtare sa her te them te dua ti nuk medon pr mua

Qyteti: grashtic - Postuar me: December 16, 2010 1:46 pm
Email

maliqe

tkom dasht me shpirt tkom dasht me zemer si mujte me ma shkatru jeten o i poshtri i botes ..... edhee e preshnes kejtve e mos ju besoni djemve

Qyteti: peja - Postuar me: December 16, 2010 12:34 pm
Email

arbresha

te dua me zemer e jo me hajgare se jom 1 femer me zemer shqiptare

Qyteti: kumanov - Postuar me: December 16, 2010 10:28 am
Email

albina

Te dua te dua deri sa te vdes dhe kur te vdes ne at bot te pres......<3

Qyteti: Albania - Postuar me: December 15, 2010 4:53 pm
Email

Dori

para se te shtihem mendoj x ty dhe them me vete . po aajo A MENDON PER MUA?????

Qyteti: peja - Postuar me: December 14, 2010 12:57 pm
Email

saranda

pa ty bota e humb kuptimin pa ty dielli e humb shkelqimin pa ty hena se ka ndriqimin pa ty natyra shemetohet pa ty dita nuk kalohet pa ty jeta jo jo nuk kalohet

Postuar me: December 14, 2010 11:46 am
Email

shpend VELIQI

DO TE DUA DIKUR DIKE POR KURRE ASKE SIKUR DIKUR DIKE

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 41 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]