Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: tirane - Postuar me: December 13, 2010 5:01 pm
Email

anxhelina

Kur te kisha ty prane mu dukte vetja si ne enderr.perqafimet e tua me conin ne parajse.uthjet e tua me benin te takoja perendite gjithcka qe me jep ti eshte dashuri.

Qyteti: tirane - Postuar me: December 13, 2010 4:59 pm
Email

anxhelina

Kur te kisha ty prane mu dukte vetja si ne enderr.perqafimet e tua me conin ne parajse.uthjet e tua me benin te takoja perendite gjithcka qe me jep ti eshte dashuri.

Qyteti: gjakov - Postuar me: December 13, 2010 4:09 pm
Email

rina

nje letter e ,leht ra mbi det,ne te shkruante te dua perjet

Qyteti: Kumanova - Postuar me: December 12, 2010 10:20 pm
Email

ladin kumanova

ekam ran ekam veshtir po prap te uroj un gjdo te mir smun te jesh memu dhe me at kjo dashni me ty kaq e pat .

me gjith zemer te kam dasht kur hallall nuk ta boj zemren tim qe ma coptove kshtu si reagove per mua smendon .

kisssssssssssss ketveeee

Qyteti: Fribourg - Postuar me: December 12, 2010 2:15 pm
Email

Femi

Kur hyre ne zemren time hec neper ari akullin e zemres time e theve ti e para hyre aty ku u bere kristal dhe ndjenjat e mija i bere shkandall

Postuar me: December 10, 2010 12:30 am
Email

muli

ti je shprese ti je gzim ti je loqka e shpritit tim te kam hene e te kam drit te kam zemer te kam shpirt mbes me shprese dhe pa durim qe te behesh fati im

Qyteti: Korce Albania - Postuar me: December 7, 2010 6:50 pm
Email

EMI + ELVI

Nese dashuria do te kishte dy emra,une do isha 'shpirti' ti do ishe 'zemra'.
Shpirtin do ta falja ty zemren ta mbanim te dy.

Qyteti: shkup - Postuar me: December 7, 2010 3:32 pm
Email

lorik

Te duash dike e afer te mos jesh,sikur te jesh i denuar e faj te mos kesh ;(...

Qyteti: shkup - Postuar me: December 7, 2010 3:30 pm
Email

lorik

Te duash dike e afer te mos jesh,sikur te jesh i denuar e faj te mos kesh ;(...

Qyteti: Elbasan - Postuar me: December 6, 2010 8:37 pm
Email

Aleksida

Dashuria dashuron ate dashuri,qe di te dashuroje dashurine e dashuruar

Qyteti: Preshev - Postuar me: December 5, 2010 10:04 pm
Email

Alma

Deshiroj te shoh me sy se me dogji malli per ty sikur te isha rreze hene dote hyja ne dhomen tende vetem ta dish se sa te dua as 1second nuk dot jetoje pa mua

Qyteti: shkup - Postuar me: December 5, 2010 7:51 pm
Email

lorik

mos ma jep unazen,por jepma besen unazen ruaje kur ta bajm fejesen...

Qyteti: prishtine - Postuar me: December 3, 2010 10:15 pm

era

Si nje trendafil ishte dashuria ime per ty..kepute ate dhe werma mbi warr.. derdh dy pika lott..qe trendafili te lulzoj..sepse edhe ne warr ditelindjen tende sdo ta harrojj.. ..
te duuuuuuaaaa. .. .g♥

Qyteti: recan - Postuar me: December 2, 2010 2:42 pm
Email

simpatikja

mere zemren time dhe me te jeto ather do ta dish ky shpirt sa te do..nese ti nuk vjen mos me ler te pres merre jeten time dhe me ler te vdess...merri syt e mi dhe me ta shiko ather do ta dish qe moti te kam njohh..te duaaaaaa

Qyteti: kosovvv - Postuar me: November 30, 2010 5:43 pm
Email

LINA

shko dhe mos u kthe
per mua me mos pyet
lerme jeten time ta jetoj
e qete dhe e lumtur
pa ty
e shkaterrove tonen dashuri
i dhe fund asaj
kujtoj gjithmon fjalet e tua te fundit
"te dua por dicka me pengon te ta bej"
edhe sot e pyes veten
c'fare valle doje
te thoje me ato fjale
s'me dhe asnje shpjegim
nje breng te madhe
ke len ne shpirtin tim
per mua tani je nje i panjohur
ashtu shpresoj qe te jem edhe un per ty
edhe pse pa njeri-tjetrin
te uroj nje jete plot lumturi...

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 42 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]