Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: GJAKOV - Postuar me: November 27, 2010 1:56 pm
Email

QLIRIM

TE DUA TE DUA SE UNE PER TY VDES A E DIN MOJ NANAQE SE UNE PER TY VDES,,,,

Qyteti: gjakov - Postuar me: November 27, 2010 1:53 pm
Email

Qlirim

TE DUA TE DUA SE UNE PER TY VDES A E DIN MOJ NANAQE SE UNE PER TY VDES,,,,,

Qyteti: podujev - Postuar me: November 26, 2010 2:20 pm
Email

eglanskolta

ti je shpres ti je gzim,
ti je pjes e shpirtit tim,te kam hene e te kam drit,te kam zemer e te kam shpirt,mbes me shpres e me padurim qe te behesh fati im

Qyteti: prishtin - Postuar me: November 25, 2010 1:34 pm
Email

izi

DASHURIA ESHT NJE KOPSHT ME LULE
E ZGJEDH NJE QE TE PELQEN AROMA E SAJ

Qyteti: italia - Postuar me: November 24, 2010 8:39 pm
Email

arija

larg teje si larg dijellit,larg teje moj engjeulli qielli,esht si tijem qiri i fikur,por pa ty skam per te ikur.jo kio bot eshte me pahire pse smundemi te jetojm te lir,qe te jem ne gjoksin tende qe tet puth ty ne qdo vend,me te dashte fort moi drite e henes qe me ke hy ne ne loq te zemres

Qyteti: sr - Postuar me: November 23, 2010 2:41 pm
Email

2xxx

KERKO MUA
KERKO NEPERMJET ZEMRES TIME
OSE DO TE GJESH DASHURI OSE URREJTJE PER TY
KERKO NEPERMJET SHPIRTIT TIM
OSE DO TE GJESH NDIENJAT OSE ATIE KA NJE VEND SPECIAL PER TY.

Qyteti: tr - Postuar me: November 23, 2010 2:40 pm
Email

2xxx

ne endrrat e mia vien cdo nat me prek me ledhaton dhe si hije iken prap dhe un ate enderr jetoj deri ne megjes nje hije po kerkoj ..

Qyteti: tr - Postuar me: November 23, 2010 2:39 pm
Email

2xxx

KEJO BOT NUK ESHT PER MUA KA SHUM NJEREZ QE NUK ME DUAN ME FLASIN ME RESPEKTOJN DHE MBAS KRAHVE ME MALLKOJN NUK HARIN TE ME KUPTOJN POR THJESHT DIN TE TIERET TE LENDOJN DHE NUK I LEN TE DASHUROJN.BY LEPROTTO.

Qyteti: tr - Postuar me: November 23, 2010 2:37 pm
Email

x222

Te biesh ne dashuri ... eshte sikur te shikosh ne yje ... nese zgjedh nje nga miliardat dhe shikon vetem ate , per nje kohe te gjate ... te gjithe te tjeret zhduken !!!

Qyteti: tr - Postuar me: November 23, 2010 2:35 pm
Email

2xxx

Mendo: sa i paster do ishte shpirti jot nese nuk do te shikoje. Prandaj kujdes me gjerat qe zgjedhe te besh ne jete ne menyre qe mos ta coptosh shpirtin tend te bukur. Dedikuar ty x.

Qyteti: Skopje - Postuar me: November 22, 2010 1:49 pm
Email

Anaphora

Qyteti: prishtin - Postuar me: November 20, 2010 10:49 pm
Email

izi

kur syt e tu me shiqojn
zemra ime digjet flak
te gjitha ndjenjat shpirtin ma kaplojn
ti je ajo qe te kam prit kaq gjat
mos mu sill verdall
e din qe kam nje hall
po te pres me mall
fjala jote mpuq me kall

Qyteti: tirana - Postuar me: November 19, 2010 11:11 pm
Email

Dj-Nardi

Te mendosh esht bukur Te mendojn esht akoma me bukur Spo te them te me mendosh Po thjesht duhet te mendosh qe po te mendoj

Qyteti: berat - Postuar me: November 19, 2010 3:56 pm
Email

monika

DASHURIA ESHTE NJE NDJENJE E BUKUR POR GJITHMON ATHERE KUR DI TA PERDORESH DHE RESPEKTOSH ATE...

Qyteti: pogradec - Postuar me: November 17, 2010 7:42 pm
Email

dori

syte i kam te perlotur
tash po rri e po mendoj
si te humba pa e ditur
se nje dite do te kujtoj.

eshte shum vone
por nuk me flihet
zeri yt me tingellon
jam i vetem ne ket dhome
erresira me mbulon.

hodha syte nga dritarja
nje rreze drite me vjen
edhe syte me verbon.

me shfaqet imazhi yt
dhe hena si kurore
te rri mbi koke
te ben ty jeta ime
me te bukuren ne kete bote.

tash u nisa per tek ti
te lutem me prit se po vij
ne qiell po fluturoj
nje princeshe po kerkoj

syte me djegin, cfare po ndodh?
pse spo mundem lart te shkoj?!!!
cfare me bere, si e bere?
qe spo mundem te luftoj

jam i forte s'mund te ndalem...
por me ty nuk fitoj dot

doli dielli, mengjezi agoi,
ktu dhe endra perfundoi
pse s'me le te te takoj?
ben cdo gje sic do vete
si ne enderr dhe ne jete...

keto fjale qe i shkrova
s'jane ne leter, jan ne shtrat.
nuk i shkrova un me boje
I SHKROI ZEMRA ME GJAK!!!

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 43 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]