Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: ferizaj - Postuar me: November 15, 2010 1:22 pm
Email

diell

une ty dona te dua edhe pse ste njoh ne zemer te mbaj edhe nese ti sme do ne gjum rash nje enderr e pash shpejt e shpejt u ngrita ah moj zemer bertita

Qyteti: mitrovic - Postuar me: November 15, 2010 12:01 pm
Email

sadri

nje dit qytetet dot braktisen edhe gjith njerzit dot te vdesin po une dote vdes me knaqsin qe kom njohur ty o shpirt te dua nora

Qyteti: LAC - Postuar me: November 14, 2010 4:46 am

ILIRI

JU LUTEM SA PER DASHURIN MOS U MERZITENI.SEPSE AJO ESHTE NDERTUAR,SE PSE NUK PYET KUR HYEN NE ZEMRAT E NJERI TJETRIT POR ASHTU ESHTE DHE KUR DEL ANDEJ NGA KA HYR DHE SHKON PA TE THENE LAMTU MIR.

Qyteti: Prishtin - Postuar me: November 13, 2010 4:01 pm
Email

Florentina

Nese e shikon nje yll qe e kufizon qjellin.esht lot i henes qe e pikon perher diellin,nese me shikon mua me lot ne sy jan lotet e mallit qe pikojn per ty..<3

Qyteti: korce - Postuar me: November 13, 2010 1:03 pm
Email

mario

emrin e kam shishe mbiemrin e kam tap dhe te plasesh adresen nuk ta jap

Qyteti: mamuras - Postuar me: November 13, 2010 1:02 am
Email

ona

do te dua gjersa te vdes gjersa te kem frym zemren ma more ajo sjeton me te un...te dua pitu

Qyteti: shkupi - Postuar me: November 12, 2010 7:14 pm
Email

minevere

toka po sillet zemra pom dridhet merzia eshte tum plas nuk jetoj pat dasht

Qyteti: Tetove - Postuar me: November 12, 2010 6:01 pm
Email

Arian

Te mos duash nga frika se mos vuan eshte si te mos lindesh nga frika per te jetuar.

Qyteti: Kline - Postuar me: November 11, 2010 8:02 am
Email

Getii

Te deshta me Shpirt te deshta me Zemer je yll ishtrejt xhithmon te kam prit

Qyteti: nancy - Postuar me: November 10, 2010 5:31 pm
Email

B....

Duro Zemer E Mos Flas Ti E Din Se Shum Nuk Flas Edhe Nese S'mund Te Jem Bashk Ishalla Me Tjtren Bohesh Rehat .. <3

Qyteti: nancy - Postuar me: November 10, 2010 5:24 pm
Email

behare

Duro Zemer E Mos Plas Ti E Din Se Shum Nuk Flas Edhe Nese S'mund Te Jem Bash Te Dua Shumm Te Uroj Fat Ishalla Me Tjetren Bohesh Rehat <3<3
..... Per Ty ARDIT

Postuar me: November 10, 2010 12:54 am
Email

EnGeL

Krejt qka po du krejt qka po thom,po du me pa qka ti per mua bon,,qka boj Un per ty smund ta pershkruj ndersa ti per mua se pin as nje got uj

Qyteti: shutka - Postuar me: November 8, 2010 11:49 am
Email

elmedina

te dua te dua deri sa te vdes per ty e shes lopen me gjith viq .

Qyteti: Kumanov - Postuar me: November 6, 2010 8:21 am
Email

Albina

Postuar me: November 5, 2010 9:00 pm
Email

nitta lochka

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 44 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]