Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: shkup - Postuar me: November 4, 2010 7:07 am
Email

xhavit

te dua te dua por ti sme beson hape zemren time ajo te tregon

Qyteti: kumanova - Postuar me: November 3, 2010 9:10 am

sevim

sikur qielli te ishte leter dhe deti boj nuk do shkruaja asgje tjeter veq se ty te dahsuroj

Qyteti: ferizaj - Postuar me: October 25, 2010 8:38 pm
Email

dardani-ferizaj

Nuk kam kohe te urrej ata qe me urrejne sepse jam teper i zene duke dashur ata qe me duan...!!!

Qyteti: tirane - Postuar me: October 25, 2010 11:49 am
Email

jorgo

numerimi fillon 123 alfabeti abc muzika d o r e m i ndersa dashuria ube dhe ti.....
jun.....

Qyteti: lausanne - Postuar me: October 23, 2010 10:57 pm
Email

qendresa

EDUA NJE DJAL...EMRIN NUK JA DI....NESE JA QELLON...50-CENT IKI......

Qyteti: ferizaj - Postuar me: October 23, 2010 8:00 pm
Email

shpet!m

Nese te kan than qe kur linde ti binte shi, te kan genjyer, ishte qielli qe vajtonte ,por largimin e yllit me te bukur qe bante!!!tasht plot drit erdhe ne ket dat,duke bor tokes nje dhurat .... 1 dhurat me te qmuar ne bot.

Qyteti: shkup - Postuar me: October 23, 2010 6:15 pm
Email

LuLjaa

dashurija eshte si nje hije, po e ndjeke kur nuk do ta zesh, po ja ktheve shpinen gjithmos e ke pas...

Qyteti: shkup - Postuar me: October 23, 2010 6:15 pm
Email

LuLjaa

dashurija eshte si nje hije, po e ndjeke kur nuk do ta zesh, po ja ktheve shpinen gjithmos e ke pas...

Qyteti: metz - Postuar me: October 22, 2010 9:13 pm
Email

mentori

Ne Zemren te shtina te Mbylla me Dry Qelsi me ka Humbur Ti ke Mbet Aty... B....y

Qyteti: ferizaj''prishtina'' - Postuar me: October 20, 2010 2:17 pm
Email

Plurontina

ti spo e pranon qe veq per mu menon boll mas teje kom bo booll veten e kom munu se ty tkom desht shum ti ske dit me vlersu vetja teper tka pelqey e tash sjom ma me tyy ...gjithqka ka perfundu tash sun me gjen kerkun haah''capital t SHum vonn like this...

Qyteti: durres - Postuar me: October 19, 2010 4:47 pm
Email

armand

kurr mos e jep zenrn pe sa nje qmim veq nes dikush lyp me drrim nes te don dikush duje edhe ti me verte por mos e tradh to se elendon per jetttttttttt

Qyteti: durres - Postuar me: October 19, 2010 4:44 pm
Email

armand

hape zemrn dhe vajto hape libren dhe lex hape dritaren dhe shiko te kam ne zemr mos harroooooooooooooooooo

Qyteti: Presheva - Postuar me: October 17, 2010 1:08 pm
Email

Luli

Shpirt edhe pse kete nate jemi large nga njeri tjetri, por ka nje arsye per ti bashkuar ndjenjat e zemres, dil shpirt shikoje henen sepse edhe une ne ket moment po e shikoj, te pakten shikimet tona hena do i bashkoj..!

Qyteti: suharek - Postuar me: October 13, 2010 6:08 pm
Email

Buqe

TE DUA TE DUA DHE KURR NUK DOT HARROJ SE TI ME BERE TE DASHUROJ.N-B.

Qyteti: .... - Postuar me: October 12, 2010 1:57 pm

Tinaa

Saa I bukurr dukkesshh kurr behhesshh nervvoozz Siiddoomooss Att'hherrr Kuurr Beeehheeshh XheelOzz

Tee Duuaaa GR....<3

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 45 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]