Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Prishtin - Postuar me: October 11, 2010 8:04 pm
Email

Sami

Te dua me shum se dje dhe me pak se neser...

Qyteti: kruje - Postuar me: October 10, 2010 8:14 pm
Email

anxhela

qendrro pran zemres me thuj te DUA..qendrro pran zemres mos e ler te vuaj...qendrro pran te vertetes,pran miresise,qe te dy se bashku te ndertojme folen e DASHURISE

Qyteti: vushtrri - Postuar me: October 6, 2010 6:16 pm
Email

Shqipe

edhe pse jam ne vend te gabuar dhe ne koh te gabuar prap te dua per gjithmon

Qyteti: kosov - Postuar me: October 6, 2010 12:35 pm

arta

TE THEM TE DUA SKA KUPTIM,
SE TI ME DHE PLAGE PA SHERIM
ME TJETREN TI QENDROVE
E PER MUA NUK MENDOVE

TE DUUUUUUUUUUA

Qyteti: Presheva - Postuar me: October 5, 2010 10:23 am
Email

Luli

Shpirt nese do me kerkojn te hiqja dore prej teje dhe dot ma falnin boten, une do ti thoja cte bej me boten kur kam nje dashuri qe me ofron gjith univerzin..!

Qyteti: Presheva - Postuar me: October 5, 2010 10:15 am
Email

Luli

Ne kete bote jane dy forca qe luftojne njera tjetren, kto jane e MIRA dhe e KEQJA, e mira eshte ajo qe e bej gjithmon, kurse e keqja eshte dicka qe se beje kurre..!

Qyteti: Presheva - Postuar me: October 5, 2010 10:09 am
Email

Luli

Shpirt dua te them se miku i mir nuk eshte ai qe ti fshin lotet, miku i mir eshte ai qe nuk te len te qashe..!

Qyteti: Presheva - Postuar me: October 5, 2010 10:02 am
Email

Luli

Dielli ket mengjes donte te shendriste me shum se cdo gje tjeter ne ket bote, por i shkreti nuk e dinte se ti shpirt ishe akoma poshte afer zemres time...!

Qyteti: korca - Postuar me: October 3, 2010 6:29 pm
Email

JUVENTINI

100 te puthura 3 pika lot kjo eshte dashuria e te rinjve sot

Qyteti: mitrovice - Postuar me: October 3, 2010 5:25 pm
Email

bastrija

per ty jetoj per ty do te vdes per ty edhe token guri n guri e shes

Qyteti: shkoder - Postuar me: October 2, 2010 1:41 am
Email

fatmir

Mati mir veprimet e pastaj vepro se jeta nuk ti fal gabimet si kto. ti ndoshta mindimin e ke marre te plot dhe cdo fjal e imja te duket e kot. se ju dashurin mundoheni ta ndertoni si kala femijesh me mure kartoni. pra kshtu e dashur eshte mindimi im,po mendove ndryshe do te besh gabim. gabimin qe ben sot ndoshta se kupton,dikur do pendohesh por do jet shum von. te lutem kthehu se akoma te kam dhe te mbaj ne zemer. Kto fjal i dedikohen ELAS zemres time nga shkodra tiiiiiiiaaaaaaaaammmmmmmmmoooooooooooooooooooooooo.<>.

Qyteti: tetovaa - Postuar me: October 1, 2010 6:34 pm
Email

drogatoo

Dashuria dhe urejtja jane dy komponente,edhe pse te ndryshme cdo kush i ka me vete.

Qyteti: istog - Postuar me: October 1, 2010 3:59 pm
Email

voci

mos hesht kur ti hesht pse jeton kur qdo gje te duket monoton mos hesht nese e do jeten,por fol dhe qdo plag zemres ja sheron thuaj vetem te verteten dhe ateher do ta gezosh jeten. po heshte qdo gje tek ti merr fund shiko te drejten gjithmon ne zemer mbaje njeriunqe te perket vetem ty,dhe qdo gje tek ti do tshkoj per mrekulli krejt kjo varet nga ti.....

Postuar me: September 26, 2010 8:40 am
Email

Tina

Qyteti: vushtrri - Postuar me: September 22, 2010 10:47 am
Email

blerinna

1,2,3 Nisja Zemer Kce 4,5,6 Mu Ki Mem Dasht 7,8,9 Gjithmon Me Mu Ki Me Kon 10,11,12 a e Din Qka Leje Ma Mir Kejt.

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 46 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]