Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: vushtrri - Postuar me: September 22, 2010 10:12 am
Email

blerinna

akrepat bashkohen dhe sna takojn askund me mir nje fund me dhimbje se nje dhimbje pa fund

Qyteti: tirane - Postuar me: September 20, 2010 9:42 pm

juli juli

kur nje shprese mbi mua hodhe
erdhe prap e ma vodhe
me le prap ne vetmi
si ateher kur nuk njiheshim un edhe ti

J.L

Qyteti: tetov - Postuar me: September 10, 2010 3:48 pm
Email

Biti

Ndoshta te kam merzit dicka ndoshta kam gabu dicka por te kerkjo falje se njer jemi gabojm por jam shum i sigurt se dashnin cka e kum pat per ty nuk kam gabu

Qyteti: tetov - Postuar me: September 10, 2010 3:31 pm
Email

Biti

Ti ishe pjes e jetes time me ty e kalojsha ghith jeten me ty e perballojsha cdo sfid me ty e pritesha xhdo te mir a thua walla tash ku je ku je sa her e pershperis emrin tend me kujtohen ditet dhe vitet te kaluara tash pa ty as vdekja nuk me vjen

Qyteti: ferizaj - Postuar me: September 9, 2010 8:37 am
Email

Litaa

Si guxove zemren te ma marresh si rrezikove kaq shum? Por borxhi me borxh lahet se zemren tende e kam un. Un te dua pertej vdekjes sepse keshtu dashuroj un dhe nuk ja fal dot vetes si nuk te dua edhe me shummmm

Qyteti: Ferizaj - Postuar me: September 9, 2010 12:07 am
Email

ilesa

kam nevoj te fle me ty se pa ty kam shum te ftoht me ty kam shum kujtime ku je fshehur "pizhama ime" ♥

Qyteti: qyteti i humbur - Postuar me: September 7, 2010 9:36 pm

Zona

Qyteti: shkoder - Postuar me: September 7, 2010 7:27 pm
Email

djali bukurosh

te dua vetem ty...................e askend tjeter ne bote.....je e vetmaj qe une kam , me asgje nuk te nderroj............ per a..twe dua

Qyteti: pz - Postuar me: September 7, 2010 3:15 pm
Email

NoOra

**FOR you my engeles***
Jam nje engjull i liris kerkoj fatin e rinis,kerkoj njerzit ne veTmi t`ju ndimoj ne dashuRI...noOra

Qyteti: durres - Postuar me: September 6, 2010 2:33 pm
Email

vjola

enderrova te njihja dhe te njoha.enderrova te doja dhe te dashuroja.enderrova te me doje po mbeti enderr te dua ani te dua deri ne vdekje

Qyteti: Skenderaj - Postuar me: September 5, 2010 8:02 pm
Email

BeRaT

Aty N'Dodhem une Ku Rrah Zemra Jote, Me Bere Per Vete O Ylli I Kesaj Bote, Sa Here Qe Marr Frym ty Te Kujtoj , Sepse Deshti Zoti Veq Ty Te Dashuroj..

Qyteti: gjakove - Postuar me: September 4, 2010 11:41 pm
Email

ERDITA

Dy zemra lindin, dy zemra qeshin, dy zemra qajn, dy zemra vdesin. Njeriu pa dashuri si nena pa femi,
dashuria pa takim si Pranvera pa gjelbrim !!

Qyteti: peja - Postuar me: September 3, 2010 3:08 pm
Email

berta

Nesse Tlendoj thirre Ambulancen?Nese te kalli Thirri Zjarrfiksat??Nese te them ste du thirre Policinn Nese mungoj RRotulloje Nrr...... Timm??hehe

Qyteti: prishtina - Postuar me: September 3, 2010 12:49 pm
Email

manchester united

Se dija,por ishe ti,
endrra e syve te mi.
Qe ishe ti se dija,
pasion i shkrire,
nbuzet e mija.
Fllad i lehte,embelsi,
jeto ne mua,
DASHURI!

Qyteti: hani elezit - Postuar me: August 27, 2010 1:16 pm
Email

blertina

KUR TE VDES A O TE VISH KETO KUJTIME TE MI BISH PERMBI VARR ME MI LEXU E UN BRENDA ME VAJTU SE LARG TEJE JAM LARGU

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 47 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]