Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Mitrovica - Postuar me: August 27, 2010 11:27 am
Email

Emiri

Te Dua Te Dua Sdi a Me Beson Per Ty Cigaret Marlboro i Kthej Ne Ronson...!!:P

Qyteti: Theranda - Postuar me: August 27, 2010 9:46 am
Email

Besa

Kur te shkon ne ate bot do ta shohesh nje lum me lot do ta pyesish te madhin zot se kush i derdhi keta lot i madhi zot do te thot nje vajze qe te deshti fot por ti se kuptove dot.

Qyteti: peshkopi - Postuar me: August 26, 2010 8:44 pm
Email

amelia

nese do me duhej te zgjidhja mes frymemarrjes dhe teje,,,une do zgjidhja frymemarrjen time te fundit per te te thene ty "TE DUA"

Postuar me: August 21, 2010 10:25 pm

milot

Dy duar shtrengohen , Dy zemra dashurohen , Dy buz shijohen , Por dy njerz qe duhen smund te bashkohen

Qyteti: tirane - Postuar me: August 21, 2010 7:46 pm
Email

zhaneta

te dua shpirt sa gjith jeta kjo eshte e verteta nuk jan genjeshtra por e thot kjo zemer e shkreta

Qyteti: prishtina - Postuar me: August 20, 2010 11:28 am
Email

dona

Te kam then,i dashur se gjithmon,do tete dua,edhe nese tjetri me therret gru,edhe nese un atij e them burr,fytyren tene zdo ta harroj kurr,edhe nese me tjeter,femi do te kem,dije se ne shpirt,e jotja do te jem,edhe kur femija do te me therret-nen-,zdo ti harroj fjalet qe ti kam then,por tash ty po te lus,qe sa per kujtim nese te lind,vajz lerja,emrin tim,por nese ste pelqen,te duket i vjeter,po te kerkoj falje lerja,nje tjeter???

Qyteti: prizeren - Postuar me: August 17, 2010 10:46 am
Email

ariana

Per ty jetoj per ty enderroj dije nje gje se deri ne vdekje sdo te harroj

Spo di qka me than Spo di qka me shkru por kurr mos harro i dashur se sa shum te du

Pse je ik pse je largu a e din i dashur sa shumm te duu


un ende tduuu edhe pse me trup i takon tjetres ti je pjese e shpirtit timm te donn Ariana......A....

Qyteti: malishev - Postuar me: August 16, 2010 8:22 pm
Email

ardi_kuller@hotmail.com

Si freski e detit te ardt lumturija si pellumb i bardh te ardht dashurja me te mir e\ gezime e kalofsh ket jet endrra ma e bukur tu baft ralitet urime ditlindja ........

Qyteti: peja - Postuar me: August 14, 2010 4:03 pm
Email

florlinda

molla hahet ftoni piqet dashuria e par nuk terhiqet

Qyteti: Tetove - Postuar me: August 14, 2010 2:15 am
Email

Big Star

Dashuria Eshte Lufta E 4 Botrore E Cila Pushtoi Te Gjith Boten....

Qyteti: tetov - Postuar me: August 7, 2010 5:59 pm

zeshkanja

jetoje jeten sa je e lir,jeto e lumtur sa te kesh fuqi,se kur je me fraer jeta te behet zeher

Qyteti: kumanova - Postuar me: August 7, 2010 12:32 am
Email

milot

so faji jem zemer kshtu koka kon e shkrume un dhe ti histori e harrume

Qyteti: prishtin - Postuar me: August 6, 2010 9:54 pm
Email

imi

nese don ta dush ate duaje nese don ta ledhatosh ledhatoje nese e urren urreje nese do ta tradhtosh tradhtoje por falje prej saj s'meritoje

Qyteti: prishtina - Postuar me: July 17, 2010 11:31 pm
Email

dona

te deshta me zemer te deshta me shpirt je yll ishtrejt xhithmon te kam prit

Qyteti: prishtina - Postuar me: July 17, 2010 11:28 pm
Email

dona

NE MARTESEN TENDE PSE KAQ SHUM SOD SHI PO BJEN PSE SOD DJELLI NUK PO NXEN DITET ERENDA QENKAN PER MUA SE IDASHURI ME ESHT MARTUA KUR DEGJOVA KET LAJM TE ZI JU LUTA ZOTIT NE DHE MEM SHTI PSE KSHTU NDODHI NUK EDI FAJTOR JAN SHOQRIJA IME ULEM QAJ DHE MENDOJ DITET ME TE IKUJTOJ EVESHTIR KJO JET PER MUA ATA QE NA NDAN QOFSHIN TE MALLKUAR NE DARSMEN ETIJ KUR SKOVA NJE TUF LULE JA DERGOVA DHE MARTESEN JA UROVA MU DREJTU ME NJE FJAL FALIMINDERIT ME THA DUKE QAR KJO NUK AHST JET PER MUA PASI STE KAM TY QE TE DUA PER KET JAM VESHUR ZI POR FAJTOR NUK JE TI DHE MOS ME MALLKO MEMLI SE FAJTOR JAN SHOQRIJA IME

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 48 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]