Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Postuar me: July 17, 2010 12:51 pm
Email

nora

dashuria eshte ajo qe na mban gjall.!

Qyteti: tetov - Postuar me: July 17, 2010 8:04 am
Email

bionda

dua qe cdo kush ta tregoj realitetin, dua qe edhe zemra ta zgjedh te vertetin, dua qe edhe ti tme tregosh mua me don me te vertet a vec kot thua TE DUA.........

Qyteti: gjk - Postuar me: July 16, 2010 9:40 am
Email

zeshknja

shko ne dreq te mallkuar per mu je i huaj shko kurrrrr mos u kthe dashuria jon nuk EKZISTON me

Qyteti: tr - Postuar me: July 15, 2010 2:54 am
Email

xhulia

per ty po mendoj te dua ne cdo koh ne cdo moment je pjes e pandashme tek mua po me mungon shum te dua te dua xhulia. Per landin

Qyteti: liverpol - Postuar me: July 14, 2010 8:08 pm
Email

erzen

ne nje drit te eerret tuj mendu per ty mendoj per dashurin qe e kam humb mendoj per ate vashen qe e dua shum

Qyteti: ferizaj - Postuar me: July 14, 2010 12:35 pm
Email

linda

te jetosh te dashurosh te kuptosh

Qyteti: tr - Postuar me: July 13, 2010 9:03 pm

eriola

TE THEM TE DUA SKA KUPTIM,
SE TI ME DHE PLAGE PA SHERIM
ME TJETREN TI QENDROVE
E PER MUA NUK MENDOVE

TE DUUUUUUUUUUA G

Qyteti: tirane - Postuar me: July 13, 2010 8:41 pm

eriola

ne muzgun e mbremjes po eci ngadal, po rri e mendoj si sti thash dy fjal, si ste thash te dua,dhe me ngeli peng mua

Qyteti: tropoj - Postuar me: July 13, 2010 11:09 am

papu vl

askush asgje dhe asnje nuk eshy i pa zevendesuar

Postuar me: July 13, 2010 9:43 am
Email

florent_hoti_ronaldo@hotmail.com

kur te dhemb koka mos pi aspirin po mendo per Mua Se do te gjesh sherim...

Qyteti: skenderaj - Postuar me: July 13, 2010 9:12 am

besi AA

nuk ka dit qe nuk mondoj nuk ka net qe nuk te endrroj por eja te lutem se pa ty nuk mund te jetoj

Qyteti: prishtin - Postuar me: July 13, 2010 9:07 am
Email

besi

fluturo moj flutue andej kah je tu shku ja puthsha buzet asaj qe sms me ka dergu

Qyteti: kamenic - Postuar me: July 13, 2010 8:27 am
Email

dardan

te dua te dua dhe te dua

Qyteti: ferizaj - Postuar me: July 12, 2010 8:23 pm
Email

alba

te dua te dua te them te verteten nese sme do mos ma humb jeten

Qyteti: tiran - Postuar me: July 8, 2010 12:39 pm
Email

besi

te dua e sme kupton te dua e me lendon te dua ty jeta ime

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 49 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]