Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: prishtin - Postuar me: March 4, 2013 4:20 pm
Email

leta

~Ne qe duheshim aq shum,sa larg jemi tani..
kur perballemi ne rrug,une shoh majtas-djathtas ti,
te urrej si asnjher,sdua te te shoh me me sy,,
gjithcka kisha me te shtrenjte,dikur ta fala ty,,
por ne jet me zhgenjeve,vec shqetesim kisha perher,,
ti me solle vec dimer,ndersa une doja pranver,,
castet ikin fluturojn,kjo nuk ndreqet me tani,,
por Urrejtja Ime e perjetshme =>DO TE NGELESH GJITHMON TI !!!
Kjo i dedikohet nje personi te vecant (shk....),qe dikur ishte arsyeja e jetes sime !!.

Qyteti: prishtin - Postuar me: March 4, 2013 4:18 pm
Email

leta

Qyteti: prishtin - Postuar me: March 4, 2013 1:00 pm
Email

leta

# A e dinn qyshh jenaa ndaa...??
# Bashh n;kohheen maa t;miir
# N'veen se memm thann ''Tduu''
# M'kii thoonn ''Lamtumiir'' :-S
# Poo e dii tii s'kii faajj
# Oshht dashht unn mee kupttuu
# See nuuk jee njoo preeii qatyynvee :A
# Qee muneeshh me uu dashuruu ;-)) shk.....

Qyteti: prishtin - Postuar me: March 4, 2013 12:59 pm
Email

leta

.,Ani Ani SHKOooo Dhe Pa mu Jettooo ....
,..Sa t'kom dasht Kujt mos i Trego.....
,,Kur T'kalon pran VaRrit TimM me forc QendrOoo... sh......

Qyteti: prishtin - Postuar me: March 4, 2013 12:54 pm
Email

letaj

Kur nje vajze UDHETON me kilometra per te te pare...... Kur nje vajze THOTE ME FAL megjithese s'ka bere asgje..... Kur nje vajze QAN sepse te do akoma i mungon...... Kur nje vajze BEN CMOS TE TE MBAJE PRANE...... Kur nje vajze megjithese mund ta kesh lenduar AJO PERSERI TE DO...... Kur nje vajze NDALON se diskutuari me ty sepse do ta ruaje marredhenien...... Kur nje vajze vazhdimisht JU BEN TE NDIHENI SPECIAL dhe PERPIQET T'JU BEJE TE LUMTUR...... Kur nje vajze megjithese eshte e merzitur NUK JUA THOTE sepse nuk do te te merzise...... Kur nje vajze do te largohet sepse ti sillesh si budalla por NUK E BEN...... MOS E LER TE SHKOJE ,SEPSE NUK DO TE GJESH ME KURRE DIKE SI AJO. AJO MUND TE JETE NJE DHURATE SPECIALE QE ZOTI E KA DERGUAR PER Ty.

Qyteti: prishtin - Postuar me: March 4, 2013 12:53 pm
Email

leta

-a u largove ?
tash ma ski qa mu kthy
ki mujt me bo (1) qik t'lumtur ama veq zemren ja ki thy ;(
- qka po do me u kan me ta kur shpinen ja ktheve
ajo t'deshti shum e ti zemren ja theve

Qyteti: prishtin - Postuar me: March 4, 2013 12:52 pm
Email

leta

-M'ki lon vet kur tu Lutsha rri me mu ;(
-M;ki lon kur tkom than pash 1 Zot prej meje mos mu largu
-Mki lon edhe pse s;te la mki premtu
-A kom faj un tash qe ty tkom harru ??
-Jo un mo skam faj qe per jet ty t'harrova ,
-Skom pik faJi qe me tjetrin u fejova ,
-Skom faJ qe tjeter jet krijova
-Boll tkom duru moo sun durova ,
-Tash Jetoje jeten tane se mo pasha krejt nuk tperzina kurgja
-Tash Je i lir me kon dush bashk mu ba
-T'uroj lumturin e ksaj bote e mos qit mo kurr Lot ;(
-Mbeshtetu te aJ nalt se mu m'nimoJ i madhi Zot

Qyteti: prishtin - Postuar me: March 4, 2013 12:52 pm
Email

leta

Ju mushen syt me lot. Tha mfal qe t`kam trathtu e di qe tkam lendu . ;'(;'(
I'Thash : Ta kam fal mos ta nin por me harru nuk po muj kshtu qe tash veq munesh me shku harroje qe DIKUR per ty kam EKZISTU

Qyteti: prishtin - Postuar me: March 4, 2013 12:51 pm
Email

leta

‼.pOm afrohet fundii qett sen jjam te pa ,tLuss ajde ma shpejt sa skOm dek haLa ..duu qe ty me t;pa para se jjet me ndRuu , duu me t;thonn n;fund qe ty t;duu..mOss uu merzit qe po wdess unn se zotti e ka shkRuu..pO jeto ii Lumtur edhe pa muu..Ti weshuu sii dhanderr n'dasem jeshii bane,ti hekja duwakuun me gziim nuses ttane..'Luss sa ma shum worrin me ma wiizittu sa her qe ki me ardh merri fmijt me gruu ..
DjaLii ii merzittshum weq qet fjjaL e tha nese tii dek sjam qa rri haLa ..ii mbyLLi syt wajjza shpirttii ii pushojj djaLii ii merziitshme tha ma nuk jettojj...
krejt e din dashnin e tyne krejt e din qysh jan dashtt kshttuu menun edhe ne worr mi shti bashK ...atta i warrosenn dyt me 1 worr as wdejka moss mi nda ..permii worr t;tyne shkruun ..Kta jettojn bashK haLa.:

Qyteti: brugge - Postuar me: March 1, 2013 11:50 pm
Email

kened

Shikoj syt tu dhe shoh te shkuaren .
me merr malli shum por smund ta kthej t'kaluaren
i shikoj prap syt e tu ,dhe lutem zotit
O zot me ndihmo ta harroj qe nga dita e sotit

Qyteti: Tirane - Postuar me: March 1, 2013 9:46 am
Email

Linda

Duron shpirti dimrin e ftohte ,
Duron edhe diellin e nxehte,
I lumtur binjakezimi i ngrohte,
I perjetshem kerkon te jete.

Pse zemra rreh aq forte,
Pse muskujt dridhen kot,
Fol pra dashuria ime,
Ti je ilaci i zemres sime?

Qyteti: Tirane - Postuar me: March 1, 2013 9:44 am
Email

Linda

Ngrije koken lart dhe shiko qiellin
Nese ka mbarim aty ka mbarim dhe shpirti im.
Mbylli syte dhe shijo pamjen, nese nuk e sheh
atehere ky quhet harrim...

Harrim qe sjell nje zhgenjim...

Qyteti: Tirane - Postuar me: March 1, 2013 9:25 am
Email

Linda

Ashtu si hena e bardhe,
Ashtu si toka e forte,
Ashtu si djelli i Zjarrte,
Ashtu eshte dashuria ime e arte...

Ti je romanca ime,
Je endrra me e bukur,
Je gezimi ne brendesine time,
Je engjelli qe me ben te lumtur.

Qyteti: gjilan - Postuar me: February 27, 2013 10:03 pm
Email

fanny

Qyteti: tiran - Postuar me: February 24, 2013 9:33 am
Email

seldi

te dua shuuuuuuuuuuuum adelina tahiri

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 5 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]