Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Shkup - Postuar me: July 6, 2010 10:51 pm
Email

Ita

Qyteti: Milano(Prizren) - Postuar me: July 5, 2010 7:10 am
Email

teuta

Qyteti: ??? - Postuar me: July 4, 2010 5:55 pm
Email

L........

Po shoh shuum keshtu si veten qdo i dyti e mallkon jeten ,po ka momente kur askush askend se don,por me mall e lypin ate qe i mungon...

Qyteti: ??? - Postuar me: July 4, 2010 5:50 pm
Email

L........

A t'kujtohet shpirt dita kur jemi taku,i pari me ke puthur dhe me ke shiju,at dit natyra ishte duke qesh ,i pari dhe i fundit per mua do te jesh.

Qyteti: ??? - Postuar me: July 4, 2010 3:42 pm
Email

L........

nje tjeter muaj,
nje tjeter vite,
nje tjeter buzeqeshje,
nje tjeter puthje,
nje tjeter dimer,
nje pranvere gjithashtu...
po ne asnje nuk do kete...
nje si ty!

Qyteti: ??? - Postuar me: July 4, 2010 3:41 pm
Email

L........

Te pres jashte botes aty ku realiteti behet magji
te pres aty ku urrejtja behet dashuri
aty ku lotet kthehen ne rreze dielli
te pres aty ku le krenarine pergjithmone
te pres aty ku zemra ime sdo te vuaj me!

Qyteti: ??? - Postuar me: July 4, 2010 3:39 pm
Email

L........

kur e mora vesh qe me ke genjy desh me ra qielli permbi,
mu be dita terr e zez ,mu ben endrrat te pa shpres,mu be jeta e pa deshiruar ,me ktheve ne te mallkuar ,o zot i madh pse e fale ket njeri qe ne zemer ska dashuri dhe mu me lejon te jetoj me dhimbje e per ket jet me lot ne sy nga nje mekat qe ja lejova zemres ta dashuroja nje njeri si AI

Qyteti: ??? - Postuar me: July 4, 2010 3:38 pm
Email

L........

Ne te dy biseduam
dhe dikur na erdhi dita dhe u takuam
u takuam por ne momentin qe u takuam
un ne ty u dashurova dy pika lot
me ran ne tok te thash..... te dua pergjithmon
ti nuk mu pergjigje me le te vuaj
dhe te rri ne mendime
e pres pergjigjen tande
te me tregosh se se a mundesh te me dashurosh
per ty G......... un po vuaj
per ty G..... . po lotoj
per ty G..... po mendoi
G.... te dashuroiiiii ... Sad

Qyteti: ??? - Postuar me: July 4, 2010 3:37 pm
Email

L........

me fal qe te lendova dikur
me fal qe deshiren tende
nuk guxova ta provoj kurr
me fal qe sika me ty por sishte
fai im edhe vet e di.

a thua ku je athua ne enderr
a me sheh-a thua a te mungoj
si dikur a thua a me therret edhe ne gjum

numrin tim ne tel.ende a e mban
aj lexon ende mesazhet me titullin-do te dua per sa tjem gjall-
te gjith per ne e din e shum na gjykojn e ka edhe shum te tjer
se ket dashuri dhe ket besnikri shum e lakmojn

Qyteti: ??? - Postuar me: July 4, 2010 3:04 pm
Email

L........

Qyteti: ??? - Postuar me: July 4, 2010 3:01 pm
Email

L........

Qyteti: ??? - Postuar me: July 4, 2010 3:00 pm
Email

L........

Dashuria eshte nje force e eger. Kur provojme ta kontrollojme,na shkaterron. Kur provojme ta burgosim,na ben skllever. Kur provojme ta kuptojme,na le te hutuar dhe te paqarte.

Qyteti: ??? - Postuar me: July 4, 2010 2:58 pm
Email

L........

Dashuria eshte si pianoja mesohet me gishta luhet me zemer.

Qyteti: ??? - Postuar me: July 4, 2010 2:51 pm
Email

L........

Kur neteve te gjata te degjosh qiellin qe qan...dhe eren qe si e cmendur xhamat t'i godet.....mos u frikeso....nuk eshte kiamet...por eshte zemra ime qe po te therret!!!

Qyteti: ??? - Postuar me: July 4, 2010 2:49 pm
Email

L........

E perlotur e fyer - me zemren e coptuar
dashuri e paster
sonte per ty vuaj!
krenari e shqyer shpirt i sakatuar
loti sdo pushoj
me vite - me muaj!

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 50 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]