Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: ??? - Postuar me: July 4, 2010 2:48 pm
Email

...........

Eja me mua,
se ty te kam shpres,
eja me mua se pa ty sdu te vdes
ti je djelli qe mua me ngroh
ti je endra qe un shum shpesh e shoh!!!

Qyteti: shkup - Postuar me: July 4, 2010 11:30 am
Email

florim

jam shum e merzitur po rri ne kujtime mendoj veq per ty se je loqka ime po te lutem shum eja te te shof te jemi se bashku zemren te ta ngroh.

Qyteti: shkup - Postuar me: July 4, 2010 11:28 am
Email

florim

ri e mendoj per ty ne netet e vona vall a do te bashkohen keto dy zemra tona ndoshta ti po flen me fal nese te zgjoj si do qe te jet gjum te embel te uroj.

Qyteti: shkup - Postuar me: July 4, 2010 11:23 am
Email

flori

duaje mengjesin se ta jep jeten ,duaje diten se ta jep driten ,duaje naten se te jep dashuri por me duaj dhe mua se une 'TE DUA TY'

Qyteti: prishtine - Postuar me: July 4, 2010 9:16 am
Email

valentina

o zot me ndimo dy zemra i bashko dy lule mos i thaj dy zemra mos i ndaj

Qyteti: prishtin - Postuar me: July 3, 2010 2:26 pm
Email

valentina

me ke hyr ne zemer te kam mbyll me dry qelsi me ka humbur e ti ke mbet aty

Qyteti: gostivar - Postuar me: July 2, 2010 7:18 pm
Email

vjollca

sikur qielli te ishte leter dhe deti te ishte boj nuk dot shkruaj asgje tjeter vecse ty te dashuroj

Qyteti: ITALIA - Postuar me: July 2, 2010 12:21 pm
Email

TINA

Qyteti: kumanova - Postuar me: June 29, 2010 11:39 pm
Email

uran

e shkruajta te dua ne rere e fshi dallgetme shkruajta ne qiell e fshin ret,e shkruajta ne zemren time dhe do te mbetet perjet

Postuar me: June 29, 2010 2:14 pm
Email

mirjeta

Dashuria me humpi ne valet e Detit por prap e gjeta permes Internetit?

Qyteti: Tirane - Postuar me: June 26, 2010 4:24 pm
Email

Anjeza

Sepse je i vetmi qe enderroj, e pa ty s'mund te jetoj. Je dielli im qe fort ndricon, por po te pyes :"zemer a me don?"

Qyteti: Tirane - Postuar me: June 26, 2010 4:22 pm
Email

Anjeza

Un e di se ti me don, por po me lendon e spo e kupton. Ti e di se sa shume te dua, por ike e me le te vuaj.

Qyteti: shtime - Postuar me: June 25, 2010 8:05 pm
Email

shpejtim

Qyteti: shtime - Postuar me: June 25, 2010 8:01 pm
Email

shpejtim

Qyteti: elbasan - Postuar me: June 25, 2010 4:49 pm
Email

brisi

E pamundur.tha ora.
E rrezikshme.tha eksperienca.E kot.tha arsyeja.
Provoje....pershperiti.zemra

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 51 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]