Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: TROPOJ - Postuar me: June 25, 2010 3:53 pm
Email

lili neza

je endrra qe shikoj cdo nat je vdekja qe dome marre nje dit je drita qeme ndihmon te shikoj je e vetmja arsyje per te cilin jetoj

Qyteti: Zurich Switzerland - Postuar me: June 25, 2010 1:23 pm
Email

love_09@love.com

Qyteti: klina - Postuar me: June 24, 2010 2:20 pm
Email

Wwww

Dashuria osht sekret Del te lumi e e pret e qa Pret se din As wet <I love U>

Qyteti: gjilan - Postuar me: June 23, 2010 8:35 pm
Email

Bora

Po qendroj nder yje tu mendu me lot pse po me shkon jeta e gjitha kot, as yjet nuk e thon se dikush zemren time po e lendon.

Qyteti: tirane - Postuar me: June 23, 2010 7:31 pm
Email

Anjeza

meshkujt pa grate si moltot pa cokollate ...!!!

Qyteti: tirane - Postuar me: June 23, 2010 7:30 pm
Email

Anjeza

e di se sa shume me don, por po me lendon dhe nuk po e kupton ... valle a me beson ...valle a me mendon ?.., por dije se zemra ime te adhuron...!!!

Qyteti: fier - Postuar me: June 23, 2010 6:23 pm
Email

jurgen interisti

nuk jam poet te shkruaj poezi por fjalen te dua e shkruaj vetem per ty nji zog ne deg sa bukur kendon ti puthca buzet ti qe e lexon

Qyteti: tirane - Postuar me: June 23, 2010 4:03 pm
Email

linda

engjulli jetes sime kur mos me braktis,brenda meje linde brenda meje vdis.edhe 100 vjet me i kaluar ti do te mbetesh engjulli im preferuar.

Postuar me: June 22, 2010 11:30 pm
Email

FIO

Qyteti: Shkodra - Postuar me: June 21, 2010 11:24 pm

Adriano

Pulla e kuqe kemisha e vjeter tung zemer se kam gjet nje tjeter.

Qyteti: vushtrri - Postuar me: June 21, 2010 2:00 pm
Email

aferdita

Qyteti: Shkodra - Postuar me: June 21, 2010 8:33 am

Adriano

E coft zoti nje nate me shi me ndodh bashk ne nje shtepi se cfar bejm un nuk e di "SEKS APO DASHURI

Qyteti: Albania - Postuar me: June 20, 2010 9:37 pm
Email

Quni Harom

Dua apo me duan..?!Flas apo degjoj?! eci pa e kuptuar henen e shikoj?!Nen kete qiell te qet eci i vetmuar.. Nen henen qe sflet them nje Emer pa e menduar... diku do me qoje kjo rruge.. kjo jete... te me qoje tek ti.. te me qoje vertet?!E nderkohe un eci se sdua te rri .. ne nje vend te shkret pasi nuk je ti ... e nje dit ndoshta nej dit do te kuptoj ne ja vlen te eci .. ty te qe per ty qe te kerkoj ... Nga Quni Harom Per ""XXXX""

Qyteti: ???? - Postuar me: June 20, 2010 9:15 pm
Email

Dori

E di qe je e lumtur qe po me shef kshu.... por do vij dita te shof dhe un...

Qyteti: ???? - Postuar me: June 20, 2010 9:12 pm
Email

Dori

Nen driten e henes po rri e mendoj, Ngre koekn lart dhe nje ylll shikoj. Me ate yll ty pa dashur te krahasoj , por kot , ti je me e bukur dhe prap vazhdoj...

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 52 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]