Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: prishtin - Postuar me: June 20, 2010 9:08 pm
Email

edona

Me Tradhtu Tradhton Bash Aj Qe Te Don Bash Aj Qe Nuk Ta Merr Menja Ty Te Kundershton.

Qyteti: presheve - Postuar me: June 20, 2010 1:37 pm
Email

enis

e moj shermin Harroje mengjesin ate dite kur u pam
harroje dhe vendin ne dashuri kuram
harroje evropen mos me harro mua
edhe pse s'te kam pran ne zemer te ruaj

Qyteti: itali - Postuar me: June 19, 2010 2:15 pm
Email

toni

I tha dashuria miqsis,pse ekziston ti kur jam une?Miqesia u pergjigj,per te mbushur me nje buzeqeshje atje ku le lot ti....!

Qyteti: itali - Postuar me: June 19, 2010 2:10 pm
Email

Toni

Nese dashuria do te kishet ze,zemra ime do te kendonte per jet..!!

Postuar me: June 19, 2010 2:05 pm
Email

Toniii

Qyteti: itali - Postuar me: June 19, 2010 1:57 pm
Email

Toni

Qyteti: itali - Postuar me: June 19, 2010 1:39 pm
Email

Tonii

Qyteti: itali - Postuar me: June 19, 2010 1:28 pm
Email

Toni

Qyteti: Tetova - Postuar me: June 18, 2010 2:10 pm
Email

Festim

Ne gjemt e tetoves e kena nje zakon vajzat e kumanoves ne rs i qojm.

Qyteti: Tetova - Postuar me: June 18, 2010 2:07 pm
Email

Festim

Ne gjemt e tetoves e kemi nje zakon ua falim zemeren atyre vajzave qe e meritojn nuk jemi te frikshem nuk jemi idiota per ne dashuri jena shum serioza....

Qyteti: Tetova Rechic e vogel.. - Postuar me: June 18, 2010 2:05 pm
Email

Festim

Merre zemeren time dhe bashk me ta jetoj at"her dota kuptosh se sa te dashuron....!!!

Qyteti: Tetova Rechic e vogel.. - Postuar me: June 18, 2010 2:03 pm
Email

Festim

Struga vend turistik,
Shkupi vend fantastik,
Tetova vend i liris,
Rechica e vogel vend i dashuris...

Qyteti: Tetova Rechic e vogel.. - Postuar me: June 18, 2010 2:01 pm
Email

Festim

Dy sy te mbushur per plot me lot,
Dy zemera qe nuk mund te bashkohen dot,
Dy sy qe asnjeher nuk mund te shihen,
A thua vall do te vij ndonje koh qe ata dy zemera qe nje dit te bashkohen....

Qyteti: Tetova Rechic e vogel.. - Postuar me: June 18, 2010 1:58 pm
Email

Festim

Nese kam nje lot fshima ty zemera ime,
Nese kam pak frym thithe ty o shpirti im,
Nese kam nje jet jetoje ty per mua meri te gjithat vec me ler qe te te dua..

Qyteti: Tetova Rechic e vogel.. - Postuar me: June 18, 2010 1:55 pm
Email

Festim

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 53 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]