Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: peja - Postuar me: June 17, 2010 5:55 pm
Email

valida

Ti je gjithqka qe,kom qe jam dhe, qe kom me pas

Qyteti: ...... - Postuar me: June 17, 2010 3:45 pm
Email

LENNA

api syt mos i mbyll un jam djelli ti je yll kur ti qesh un behem ze mos mendo se do te le

Qyteti: prizren - Postuar me: June 17, 2010 3:43 pm
Email

lenna

Ajde zemer o llokum krejt me kalle mbane shkrum ka ardh koha me bo gjum zemra jeme TE DON DHUM....

Qyteti: tetov - Postuar me: June 17, 2010 12:35 am
Email

mina

JE ENDRA QE SHIKOJ CDO NAT JE VDEKJA QE DO ME MARR NJE DIT JE DRITA QE ME NDIHMON TE SHIKOJ JE E VETMJA ARSYE PER TE CILIN JETOJ...

Qyteti: prizreni - Postuar me: June 16, 2010 9:50 am

kosovare

Pikoni lot,pikoni per ate qe e doni se nese e humbni kurr sdo ta fitoni ,nese e largoni kurr sdo ta ofroni ,e nese ne zemer e lendonikurr e qet sdo te jetoni...Moosss moss me thirr ne EMERkur te pikon loti,MOS kerko te te dua kur nuk TE DON as ZOOTTTTIII...

Qyteti: tirane - Postuar me: June 16, 2010 7:59 am
Email

emma

kjo fraez eshte e nje pjese e shkruar nga i madhi Teodor Keko
Leter dashurie
...mua s"me dehu Dasruhia
por me dehu nje kokteil qe piva kot
Brenda zemres mbyt vetmia
dhe une goten s'mnud ta thyej dot...

keto vargje me rrijne gjithmon ne menejd

Qyteti: .......... - Postuar me: June 15, 2010 6:36 pm
Email

Lusiiii

Me Mashtrove Leht
me nje fjal "TE DUA"
U zhduke si ENGJULL
E me le te vuaj

Qyteti: Korca - Postuar me: June 15, 2010 4:51 pm
Email

Henrik

Dua ne trupin tend te shtrihem,si qiri te tretem,buzet te ti puth e ti kafshoj,ne thellesine zemres tende te futem qe gjithmon me ty te jetoj.HENRIKU PER ANTONELEN.

Qyteti: podujeva - Postuar me: June 15, 2010 2:20 pm
Email

besarta

Qyteti: shkoder - Postuar me: June 15, 2010 11:23 am
Email

fatmire

nje akull i madh buzet mi ka ngrir vetem puthja jote mund te mi shkri :s

Qyteti: therand - Postuar me: June 14, 2010 6:50 pm
Email

Merisa

Do ta kisha dhen arin e ksaj bote,veq ta kisha dit se jam endrra jote.

Qyteti: prishtin - Postuar me: June 13, 2010 8:29 pm
Email

blenda

Sa e gjat eshte nata kur syri loton,sidomos kur mendon per ate qe e don

Qyteti: gjilan - Postuar me: June 13, 2010 2:23 pm
Email

egzona

1000 i shoh 100 i njoh 10 i simpatizoj 1 e dashuroj

Qyteti: gjakov - Postuar me: June 12, 2010 2:43 pm

sara

kaloi mbi nje ure ku lidhen dy brigje qendroi ne nje vend ku lidhen dy shtigje eci ne nje rrug e takoi nje jet gjej nje ditar vetem me dy flete shkruaj ne erresire ku mungon shkendija pershkruaj dy simbole per vitet e mia dhe nga tere kjo rrjedh perkufizimi rezultati ne kete jete eshte vetem mashtrimi

Qyteti: wettingen - Postuar me: June 11, 2010 11:06 pm
Email

dardan

un te dua po ti sme beson ndegjoje zemren time se te verteten ta tregon

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 54 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]