Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: gjilan - Postuar me: June 11, 2010 9:43 pm
Email

meti meda

Qyteti: kosov - Postuar me: June 11, 2010 9:25 pm
Email

bajram

me ke hyr ne zemer te kam mbyll me dry qelsi me ka hup ti ke mbet aty

Qyteti: peja - Postuar me: June 11, 2010 6:56 am
Email

AGJENTI

NESE DO TA DISH SA MALL KAM PER TY,NGRIJE SYNIN LART E SHIKO QIELLIN BLU.NESE QIELLI KA NJE MBARIM ATJE DO TE SHUHET PER TY EDHE MALLI IM.

Qyteti: shkup - Postuar me: June 10, 2010 5:01 pm

miaa

Lumturia nuk zgjat per shume kohe;i pafati eshte nje foshnje ne bark te s'emes qe ende s'ka aritur ne boten e lumturise,ndersa ai qe eshte i lumtur eshte nje plak duke dhene shpirt....

Qyteti: xxxx - Postuar me: June 10, 2010 4:56 pm
Email

bertina

MOs kerko nga te tjeret te bejne ate qka nuk je e gatshme ta besh vet!!

Qyteti: xxxx - Postuar me: June 10, 2010 4:55 pm
Email

bertina

Beso ne fuqine tende,por mos u mburr me te!!Respekto fuqine e tjetrit,por mos u frikeso prej saj!!

Qyteti: xxxx - Postuar me: June 10, 2010 4:53 pm
Email

bertina

Dyshimi eshte nje dhimbje shume e vetmuar per te ditur se besimi eshte vellai i tij binjak!!

Qyteti: xxxx - Postuar me: June 10, 2010 4:51 pm
Email

bertina

Qendro prore zgjuar ndaj syrit te paturperuar ne menyre qe te te mos befasoje casti kur mund te gabojne dhe te te tradhtojne!!

Qyteti: mitrovic - Postuar me: June 10, 2010 3:15 pm
Email

brikena

isha ne mendime per ty i dashur tuj mendue kur me than se ne shoqe tem je dashuru shum jam pendue qe me tz kam kalue

Qyteti: itali torino - Postuar me: June 10, 2010 12:14 pm
Email

destina

me thuaj te dua nje dit te them te dua nje vit me dua te dua nje shekur te them te dua dhye e vdekur...

Qyteti: itali torino - Postuar me: June 10, 2010 12:14 pm
Email

destina

me thuaj te dua nje dit te them te dua nje vit me dua te dua nje shekur te them te dua dhye e vdekur...

Qyteti: itali torino - Postuar me: June 10, 2010 12:10 pm
Email

destina

ne shi apo ne er ne dimber apo ne ver nese ndjen vetmi me thir se do te vi.

Qyteti: itali torino - Postuar me: June 10, 2010 12:09 pm
Email

destina

me the lamtumir po ti munde vall tu duk thjesht nje loj apo nje prall me the lamtumir nje fjal pa kuptim letesove shpirtin tent lendove shpirtin tim

Qyteti: itali torino - Postuar me: June 10, 2010 12:07 pm
Email

destina

shko se dikush tjeter te pret shko se nje zemer tjeter te thret shko dhe me le r vete te vuaj shko se zoti keshtu e ka shkruar...

Qyteti: itali torino - Postuar me: June 10, 2010 12:06 pm
Email

destina

ti je qelli endrave te mija nga buzet e tua marin jet buzet e mija nga gjaku jot ndizet gjaku im prej fjales te dua ron e vdes shpirti im...

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 55 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]