Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: itali torino - Postuar me: June 10, 2010 12:05 pm
Email

destina

emrin e kam te dua mbiemrin vetem ty keshtu do prezantohem dhe ne var kur te hy..

Qyteti: itali torino - Postuar me: June 10, 2010 12:04 pm
Email

destina

edhe je edhe sje edhe sonte edhe dije edhe neser pa dyshim do te kem ne shpirtin tim...

Qyteti: itali torino - Postuar me: June 10, 2010 12:03 pm
Email

destina

dhe nese do mundohesh te me harosh kujto zemren qe ke lenduar se per ty esht duke menduar....

Qyteti: ferizaji - Postuar me: June 9, 2010 11:24 pm
Email

xhevahir shahini

vala 900 personi qe keni kerkuar ne ju esht dashuruar nese edhe ju e doni nji mesazh ja dergoni nese ske kredi ske as dashuri

Qyteti: maqedoni - Postuar me: June 8, 2010 10:05 am
Email

lona

Nese ylle te duket vetja dhe me te krenohesh dije se un jam qielli nga i cili mundesh te rexohesh?

Qyteti: Ferizaj - Postuar me: June 7, 2010 8:46 pm
Email

Valmiraaa

Qyteti: prishtin - Postuar me: June 6, 2010 1:45 pm

liza

Qyteti: tirona. - Postuar me: June 6, 2010 10:15 am
Email

xhulja

ti larg meje po iken e zemra po loton te uroj me fjal gjithcka ne ket bot po zemra me flet e dicka me thot kthehu mos me lerl se shum do vuaj cdo nat te bukur pa gjum do e shuaj ,do te pses gjithmon xhulja.per landin

Qyteti: kumanova orizare - Postuar me: June 6, 2010 9:53 am
Email

sevim

Po del drita po shkon hana une sonte gjum nuk bana ,dasma jote sot fillon dashurija jon sot mbaronti martohesh e tjetrit i zbukurohesh.nuk eshte fer un te deshta e tjetri te merr, bash po du me ardh met pa te shoh nuse qysh je ba,a dot mundesh pak mem kshyr apo ndoshta ske lan ftyr.......

Qyteti: kumanova orizare - Postuar me: June 6, 2010 9:50 am
Email

sevim

Ne reren e lagur emrin tend e shkrova por dallga e prishi e u deshperova e pyeta dallgen se ku e coj at emer ajo mu pergjigj mos e shkruaj ne rer por shkruaje ne zemer

Qyteti: pej - Postuar me: June 5, 2010 3:54 pm
Email

lolita

te dashurosh do te thot te duash ne jet kur ste duan te qeshesh me dhembje at her kur vuan te falesh at her kur ste falin te ecesh ne jet kur endrat ti ndalin ...<3 per ty niti(L)

Qyteti: pogradec - Postuar me: May 23, 2010 3:38 am
Email

lisi

mos me tradheto nese me te vertet me do se zemra ime nuk duron dot plage qe shpirtin tim pak nga pak e helmojne nese sme do me ler te shkoj por tradhetine tende kurre nuk do e lejoj.

Qyteti: gv - Postuar me: May 23, 2010 1:14 am
Email

mendush

dashurithsee a humbja e kohes smundje e zemres harllak ejeta mendjes kush mendon per dashua irpsolutikisht nuk eshte njeri

Qyteti: preshev - Postuar me: May 22, 2010 11:14 pm
Email

gane

aty ndodhem un ku rreh zemra jote me ke bere per vete hena e ksaj bote cdo her qe mar frym zemra ty te kujton vetem zoti e din se sa me mungon

Qyteti: preshev - Postuar me: May 22, 2010 11:08 am

alejna

hyre ne zemren time ku askush nuk ka hyre,me zgjove enderren me te bukur ne rini
te krahasoj me yjet por me 1 ndryshim
ngase ata jan ne qiell ,kurse ti ne shpirtin tim

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 56 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]