Mesazhe Dashurie Dashuria - Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: kosva - Postuar me: May 22, 2010 8:14 am
Email

sekrett

Qyteti: kalisht - Postuar me: May 21, 2010 2:11 pm
Email

esra

sa e mir vdekja qe vjen nga perendia po qka ti besh asaj qe vjen nga dashuria

Qyteti: Oher - Postuar me: May 21, 2010 11:56 am

Baby

Skan faj Njerzit
qe na njeftojn
Skan faj Syte
Qe te Shikojne
Ska Faj Goja
qe te Fol me
TY
Por ka faj
Zemra
qe te Dashuron
Ty

Qyteti: kukes - Postuar me: May 21, 2010 6:40 am
Email

sonila

nese ti je i lenduar
nese zemra jote eshte e merzitue
atehere kujto tre gjera
une jam aty
une te dua ty
ene mendoj vetem per ty

Qyteti: suharek - Postuar me: May 19, 2010 10:53 am
Email

nora

do te dua dhe ateher kur me fustan te bardh te tjetri do te shkoj,do te dua edhe ateher kur mbi trupin tim tjtri argetohet,do te dua dhe ateher kur femiun tim do ta ushqej,ne kte bot do jetoj me lotet e mallit,emrin tend do tja le djalit, e nese vvdes ta le nje kujtim vajses tende lerja emrin tim

Qyteti: presheva - Postuar me: May 19, 2010 10:51 am
Email

jeta nora mina linda

zemer t kom pas po kurr sta kom rras tash e tutje zemeren kome ta plas

mos mendoo se me lendoon ani qka edhe pse ti shkon mos mendo qe me mungon se jeta edhe pa ty vazhdon

Qyteti: presheva - Postuar me: May 19, 2010 10:48 am
Email

stronger girls

Kuuushh tee ndaauuu Preeej meeje Kuuush taa dashhtii tee mireeen qee u ndavee nga unnn e ma pelotcove deshireeenn

Qyteti: presheva - Postuar me: May 19, 2010 10:46 am
Email

leonora

bieri zemres sime aq sa ke fuqi,coptoje shkatrroje ashtu si don ti po ruaje mos e lendo se brenda saj je Ti

Qyteti: presheva - Postuar me: May 19, 2010 10:45 am
Email

stronger girls

Mendja ime per ty mendon syte e mi per ty lotojne dora ime per ty shkruan zemra ime per ty vuan ...!(nashta)

Qyteti: presheva - Postuar me: May 19, 2010 10:44 am
Email

leonora

Thon qe dashuria e pare nuk harrohet por mu as qe me kuitohet

Qyteti: presheva - Postuar me: May 19, 2010 10:42 am
Email

stronger girls

Ne ty jam dashuru prej kur jom kan Bebe isha ne spital bashk me Nanen teme ta bojsha me sy ti me gjujshe me Meme

Qyteti: presheva - Postuar me: May 19, 2010 10:38 am
Email

stronger girls

defetinivisht mendo seriozisht kur tfolsh me ne duhet me qu gisht e jo me lu bisht

Qyteti: presheva` - Postuar me: May 19, 2010 10:36 am
Email

stronger girls for ever

Dikur per mu je kan shum Tash je met si ni princ prej kalit t'rrzum

Qyteti: DOBRIDOLL - Postuar me: May 18, 2010 8:27 pm
Email

JASMINA

PER TY JETOJ PER TY VUAJ TE DUA SHUM O JETA IME

Qyteti: deqan - Postuar me: May 18, 2010 6:35 pm
Email

edita

gjdo dit e me shum une po e kuptoj ti je jeta ime pa ty nuk mund t'jetoj (kreshnik)

Top 31:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 57 nga 193   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]